Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fogják feldolgozni az...

Hogyan fogják feldolgozni az ellenzéki szavazók Orbán Viktor újabb 2/3-os győzelmét 2022-ben?

Figyelt kérdés

A Nézőpont Intézet szerint a pártpreferenciákat tekintve a jelenlegi állás:

1. Fidesz-KDNP 51%

2. Közös ellenzéki lista 43%

3. Mi Hazánk Mozgalom 3%

4. Magyar Kétfarkú Kutyapárt 2%

5. Egyéb pártok 1%

A jelenlegi a 8%-os Fidesz előny pedig a Kormány sikeres járványkezelése miatt jelentősen nőhet még a választásokig.



2021. máj. 4. 09:25
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
39%

"Nincs valós alternatíva"


Na vajon miért nincs?


Mert abban a pillanatban a fidesz odavágna, szétszedné. Erre nagyon figyelnek!

2021. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
94%

+ pont ezzel az attitűddel (oszd meg és uralkodj!) lehet az emberek nyaka közé sózni. ÉS aki ezt kapja, az elhallgat, becsicskul.


Az már más kérdés, hogy cinikusan röhögnek rajtad is a fejed fölött.

2021. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok embernek van tele a töke, 2/3 maximum olyan terheléses támadásos csalással lehet, ami a Pfizer Black Friday esetén volt.
2021. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
95%
Örülök, hogy egyre többen gondolkodnak!
2021. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
4%

"Hogyan fogják feldolgozni az ellenzéki szavazók Orbán Viktor újabb 2/3-os győzelmét 2022-ben?"


Pijával. Sok pijával. Feri felessel...

2021. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
62%
Miért kaptam nullát? Pedig igazat írtam!
2021. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
78%
Feltehetően nagyon sokan elvándorolnak Magyarországról !
2021. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
97%
A muszáj, nagy úr!
2021. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
8%

Eddig is feldolgozták valahogy, van tapasztalatuk. Sokkal izgalmasabb a kérdés, a fidesz szavazók sikerre beállított hozzáállása. A nagy pofára esés fájdalmasabb. Hívatkozol egy felmérésre. Nem szabad előre inni a medve bőrére, még akkor sem ha a ruhát a saját szabó készítette.


Bár én sosem hittem ebben a 2/3 mesében. Más módszerrel nyerik a választásokat.

2021. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
42%

#49. "Sokkal izgalmasabb a kérdés, a fidesz szavazók sikerre beállított hozzáállása. A nagy pofára esés fájdalmasabb. Hívatkozol egy felmérésre. Nem szabad előre inni a medve bőrére, még akkor sem ha a ruhát a saját szabó készítette."


Ez bizony nagy igazság, soha, egyik választás sem előre eldöntött. El kell menni szavazni. Én is megfigyeltem, hogy Fidesz-oldalon, szavazói részről gyakori, amiről írsz. Igaz, hogy 2006 ősze óta bármelyik vasárnap a Fidesz nyerte volna a választást, de ez bármikor véget érhet, soha nincs ok a túlzott önbizalomra. Ami viszont szimpatikus, hogy a Fidesz politikusai részéről egyáltalán nem ez a jellemző, 2018-ban sem hallottam tőlük azt, hogy biztosra vették volna a győzelmüket, hogy lenézték vagy alábecsülték volna az ellenfeleiket, olyat meg szerencsére végképp nem, hogy bármelyik párt szavazóit minősítették volna. Amikor minden második cikk arról szólt, hogy a magas választási részvétel az ellenzéknek kedvez, akkor Orbán kiállt és mindenkit biztatott, hogy jelenjenek meg a választáson, legyen valóban minél magasabb a részvétel. Ez így korrekt, lett is akkora felhatalmazásuk, amibe nem lehet belekötni. A fentiek bölcs dolgok, illene nekünk is átvenni azt, amit jól csinálnak.

2021. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!