Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes ezért (IS) beoltatnia...

Feketeruhasember kérdése:

Érdemes ezért (IS) beoltatnia magát valakinek hogy később állami munkahelyre felvegyék dolgozni?

Figyelt kérdés

Pontosabban egy példával, kitalált névvel.


Józsi nem oltatta be magát, nem is regisztrált. A járványnak már vége.

Józsi tűzoltó, rendőr, nav-os stbstb akar lenni, jelentkezik a képzésekre.

Józsi jelentkezését valamilyen ok miatt visszautasítják. A pontos okát nem mondják meg és azt sem hogy ilyen munkakörökre való jelentkezéskor

állambácsi egy átvilágításon kutakodik a személy múltjában és amiért nem oltatta be magát egy világjárvány idején az egyébként ingenyesen hozzáférhető vakcinával, úgy tekintenek rá hogy nem megbízható, nem fogad szót és nem akarják felvenni, nem jó állampolgár és biztosan a parancsokat sem követné megfelelően. Ez egy reális dolog vagy összeesküvés elmélet?


2021. máj. 5. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Feltételezés ami a te fejedből pattant ki. Vagy bejön vagy nem.
2021. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Melyiket tartod valószínűbbnek? Én elég pesszimista vagyok, szerintem simám meg tudják nézni.
2021. máj. 5. 13:30
 3/13 A kérdező kommentje:

"Feltételezés ami a te fejedből pattant ki. Vagy bejön vagy nem."


Remek megfigyelőképességed van. Igen, én vagyok a kérdező én írtam ki a kérdést. Igen, kétféle variáció van.


U.I: Írtál te is valamit, de minek? Írd le miért gondolod amit.

2021. máj. 5. 13:34
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ez egy reális dolog vagy összeesküvés elmélet?"


Nem kérted a miértjét. Ha ma beszólogatós nap van, akkor én is beszólok, legközelebb kérdezd meg konkrétan, hogy mit szeretnél, ne utólag kelljen megtudni.


Én nem azt gondolom valószínűnek, hogy a koronavírus okozta covid fertőzés 2-3 év alatt influenza szerűvé "szelídül" az oltások és a megfertőződések által kiváltott nyájimmunitás elérésével. Ennek folyománya képpen a fenti dolog okafogyott már most.

2021. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 vagyok, javítok: "én azt gondolom valószínűnek"
2021. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Nem kérted a miértjét. Ha ma beszólogatós nap van, akkor én is beszólok, legközelebb kérdezd meg konkrétan, hogy mit szeretnél, ne utólag kelljen megtudni."


Ezt még azért nem veszem beszólásnak. Nyilván abból indultam ki hogy ha egy példával leírom akkor nem kell külön rákérdezni a miértre is. De hogy hogy én is visszakérdezzek ezzel nem csak a miértre nem válaszoltál hanem a saját álláspontod nyilvánossá tételéből is kihátrálsz. Hát persze vagy az egyik vagy a másik.



Én nem azt gondolom valószínűnek, hogy a koronavírus okozta covid fertőzés 2-3 év alatt influenza szerűvé "szelídül" az oltások és a megfertőződések által kiváltott nyájimmunitás elérésével. Ennek folyománya képpen a fenti dolog okafogyott már most."


Lehet hogy én vagyok túl korlátolt agyilag hogy megértsem ezzel is hol válszoltál a kérdésre, de nem sikerül.

2021. máj. 5. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Aki ezért akarja beoltatni magát, az hülye. :-D
2021. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Aki ezért akarja beoltatni magát, az hülye. :-D"


Miért gondolod hogy ez alaptalan? Azt gondolom tudod hogy aki pl rendőr szeretne lenni, azt átvilágítják.

2021. máj. 5. 15:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem tutira nem lesz olyan beosztottam, aki nem oltatta be magát.

Ez sima iq-teszt a szememben. És tudod, nem szeretnék tórgerekkel dolgozni.

2021. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!