Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar lakosság 100...

Ha a magyar lakosság 100 százaléka beakarná magát oltatni, akkor az mennyi idő alatt sikerülne?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 14:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10

A háziorvossal legközelebb hétfőn tudnék beszélni.


Kicsit parázok a rendszer miatt.

2021. máj. 7. 15:38
 12/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"Kicsit parázok a rendszer miatt."


Miért?

2021. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12

Azért, mert vizsgáim lesznek hamarosan és nem akarom, hogy a két dolog ütközzön egymással. Akkor a vakcina beadása után számolnom kell 3-4 napot, ha a mellékhatások ledöntenek a lábomról, de a vizsgák lementeléig se lenne jó várni, mert akkor bőven május második felében kapnék vakcinát, a kártyát meg június közepén, addig meg ki leszek zárva a világból. Most mondok egy példát, mondjuk időpontot foglalok hétfőre, és megkapom a dózist, de péntekig leterít a mellékhatás, akkor nem tudok elmenni vizsgázni, csak októberben. Ha 15-én kapok vakcinát, és utána dőlök ki több napra, akkor meg lehet a 20-i vizsgára nem tudok eljutni, és akkor ott vagyok újra, hogy októberig off.. De ha május 21-ig fixen várok, akkor regisztrálok, akkor olyan május 27-28 környékén kapok vakcinát, a kártyát meg június 15 tájékán. Egy hónap off így is úgy is....

2021. máj. 7. 15:52
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség, többség semmiféle mellékhatást nem tapasztal. És aki igen, ot se üti ki 3-4 napra.
2021. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14

Ja, a többség. Én viszont amikor utoljára kaptam vakcinát még általánosban, kidőltem 2 napra a láztól. Jó, oké hogy más oltóanyag lesz majd, mint az akkori, de én ilyen mellékhatásos ember vagyok.

2021. máj. 7. 18:25
 16/19 anonim ***** válasza:

"A háziorvossal legközelebb hétfőn tudnék beszélni."


A regisztráció után legalább 4-5 munkanap, mire az adataidat kiküldik az orvosnak, szóval ez nem gond. Hétfőn még akkor se tudna mondani semmit, ha ebben a pillanatban regisztrálnál.

2021. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fideszen múlna a statisztika már holnap készen volna, és nyomnák a propagandát.
2021. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
.....orbánnak majdnem sikerült, de az utólsó pillanatban.....
2021. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Beszélj orbán elvtárssal!
2021. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!