Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig valami pártiroda...

Még mindig valami pártiroda takarítószertárából üzemeltetik az eeszt.gov-ot valami ZX81 szervergépről?

Figyelt kérdés
Már a kutya nem "terheléses támadja" az oldalt, senkinek nem kell már a kínai mutyi vakcina, még is folyamatosan haldoklik az oldal.
2021. máj. 8. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most a 16-18 évesek intéztek"terheléses támadást" az oltási regisztrációs határidő lejárta előtt.

Emiatt nagyon sok fiatal nem bírt regisztrálni, pedig nagyon számítottak egy igazolványra, amivel mehetnének bulikázni.

2021. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező! Te nem voltál képes beírni a megfelelő URL-t.

Működik, csak meghaladta a képességeidet a dolog.

Vagy tudod, hogy rossza címet írtál és ezzel a hzugsággal kelted a hangulatot.

2021. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy a teljes cím eeszt.gov.hu csak rövidítettem a kérdésben te agysebész.


Ettől függetlenül a kérdés ugyan úgy áll, mert az oldal álalpota olyan minta mese, hol volt hol nem volt. Néha elérhető, néha nem. Pedig már lett volna idejük egy normális szolgáltatóra átmigrálni a pártiroda teakonyha okoskenyérpirító-ról amit szervergépként használnak az üzemeltetésére...

2021. máj. 8. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze, én meg ma jöttem le a falvédőről.

Ki az a hülye, aki URL-t rövidít (rajtad kívül)?

Teljesen nyilvánvaló, hogy azt a látszatot akartad kelteni, hogy az oldal nem működik. De mivel működik, ezért dirakt rossz URL-t írtál ki.

2021. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem hinned.


De folyamatosan nézek fel az oldalra, hogy kövessen az aktualitásokat, ahogy több családtagom is, elég sűrűn nem elérhető az oldal.

2021. máj. 8. 13:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a jelek szerint nagyon úgy tűnik hogy ma jöttél le a falvédőről...
2021. máj. 8. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is mindig ránézek, amikor itt írod a kamu propagandádat és eddig 100%-san működött.

Lehet, hogy nem ZX-81-ről kellene próbálkoznod.

2021. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!