Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék miért adtak magas...

Orbánék miért adtak magas labdát az ellenségnek azzal, hogy minden Covid pozitív ember Covid halottnak tituláltak, ezzel magas halálozási arányt mutatva?

Figyelt kérdés

Mi a fenének csinálták ezt? Hihetetlen, értem én, hogy őszinte meg becsületes a Fidesz de ideje lenne felébredni, a nyugati lókupecok ahogy tudták hamisították és elmismásolták a statisztikákat minél alacsonyabb számok legyenek, mi meg támadási felületet adunk az ellenségnek meg a brüsszelitáknak ezzel..


Mire volt ez jó? Mikor ébred már fel a Fidesz kormány ha a becsületesség és fejlődés elvén kormányoz az nem elég a népnek és leváltják 2022-ben.. itt hazudni kell a jó kormányzás mellett , máshogy nem működik..


2021. máj. 8. 12:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10, én viszont tudom bizonyítani... Sőt, ha ügyes vagy, megtalálod a kollégát magad is. Írtak a balesetről, hogy karanténba mentek a hétvégi házba, mikor egy barom letolta őket az útról. Akkor még nem volt ennyi halott, könnyű megtalálni, hogy nincs két huszonéves fiatal köztük.
2021. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!