Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon milyen a viszonya a...

Vajon milyen a viszonya a határon-túli magyarokhoz a DK-nak, Gyurcsánynak, illetve az ellenzéki összefogásnak? Illetve hogyan viszonyulnak a határon-túliak szavazati jogához?

Figyelt kérdés
hmmmm....

2021. máj. 8. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Aki gyurcsányra szavaz az egyaránt hülye határon innen és túl 😂
2021. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Gyurcsány megmondta még tv-interjúban is, hogy nem helyesli a határon túliak választójogát. Ebben egyébként egyetértek vele.
2021. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Én a Mi Hazánkkal szimpatizálok, de én sem helyeslem hogy azok szavazgassanak itt, akik nem szenvedik majd el a szavazatuk következményeit.

A hülyén leadott szavazataikkal ne szívassanak minket!

2021. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen utálják egymást.
2021. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
A DK és Gyurcsány elvenné a határon túliak szavazati jogát, a többi párt nem. Ellenzéki Összefogás esetén pedig a DK véleménye kisebbségben lenne.
2021. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3/5 anonim, hát szerintem hallgass több Toroczkai videót a magyar nemzet egysége témakörében.
2021. máj. 8. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Hmmm...
2021. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy hülyeség hogy Fletóék elvennék a határon túliak szavazati jogát. Csak a Kárpát Medencében élő határon túliakét vennék el, akik nyugaton élnek azokét Gyurcsány megtartaná. Fletóék sose mondták hogy aki pl Londonban él magyar az nem szavazhat, mivel gyakorlatilag a nyugaton élő magyarok többsége az ellenzékre fog szavazni, ők se hülyék hogy az ő voksukat elvegyék.
2021. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-öst nem tudom miért pontozzátok le, jól írta, ezt mondták az említett pártok.
2021. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 meszike91 ***** válasza:
84%
A dk előszeretettel uszít a haáton túliak ellen és ehhez sajnos meg is van a "bozgorozó" közönsége.
2021. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!