Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen mit lehet...

Tulajdonképpen mit lehet ebben az "országban" szeretni? Ki akarna ebben az országban élni, amikor nyugatra akármelyik ország milliószor színvonalasabb, magasabb fizetést kínál, kiseb az adóteher, kevésbé korrupt a vezetés, jobb az egészségügy, stb?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
jó utat :)
2021. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Mit lehet azokban az országokban szeretni? Mi olyan jó a nyugatiak életében?

Mikor ott van Bill Gates, Elon Mask, Jeff Bezos a dollármilliárdjaival?

Az ő életük ezerszer színvonalasabb. Ki akarna egy egszerű Nyugat-Európai állampolgár lenni, mit lehet az ő életükben szeretni? Kössék fel magukat mind, semmi értelme. :/

2021. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Indulj, most!!!


A legszebb pillanat amikor búcsúzunk

és a vonatra felszállsz

Könnyes szemmel arra gondolok, hogy

Nehogy lemaradjál


Azok a boldog szép napok ég veled

Te nem tudod milyen jó nélküled

2021. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Orbán Viktort szeretem!
2021. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát téged biztosan nem. De a nyelvünket, a Balatont, a családomat, barátaimat szeretem itt, ebben az országban.
2021. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem a Túró Rudit a "hanyatló Nyugaton még az sincsen.🤡
2021. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
egyébként hogy normálisan is válaszoljak,én németországban jártam mint nyugat.de egyáltalán nem éreztem vágyat hogy ott éljek.stuttgartban jártunk,modern város,nem tetszett túlzottan.voltak jó kis forgalmidugók amikben órákat lehetett várakozni..görögország viszont tetszett.ott szivesen eltölteném a nyarat a tengerparton gondtalanul.amúgy meg szerintem nem minden a pénz.nekem többet ér az hogy itt kimenjek a határba,a pusztába és szemlélődjek,minthogy x ezer eurot keressek valami gyárban.ott úgyis csak egy idegen lennék a helyiek szemében azt meg nem akarnám(amikor németországban voltunk mindig azthitték hogy melózni vagyunk ott,ez is idegesitő volt,hiszen turistáskodni mentünk).olaszországban melóztam pár hetet,de nagyon nagy honvágyam volt.egy élmény volt újra magyarföldön járni.gazdagok,jólét van(észak olaszország) de idegen volt minden ott.meg jó sok néger volt padovában meg veronában is.ott láttam először élőben négernőt egy áruházban volt eladó.távolsági buszon közlekedtem padova és mestrino között.szinte nem is voltak olaszok a buszokon csak románok meg egyéb nációk(olaszok kocsival járnak).max a diákok jártak távolsági busszal.szóval az ilyen érdekességek voltak.vagy pl. előfordult hogy bementem egy zöldségeshez és egy almát akartam vásárolni.ingyen odaadta az eladó.pizzásnál is volt hogy vettem egy pizzát,és még ajándékba valami más kaját adott.vagy a mcdonaldsban elrontották a rendelésem,nem azt kaptam amit kértem,és szó nélkül adtak egy olyat amilyet eredetileg rendeltem(ingyen).velence érdekes volt,de az is inkább túristáskodva jó.tiszta labirintus az egész,vannak olyan szük utcák ahol gyalogosan alig lehet elférni.a szemetet meg hajóval szállitják.
2021. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Semmit. En csak a barataim meg a csaladom miatt vagyok itt. Minden mast ruhellek ebben a putri orszagban.
2021. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
"Mert én itt születtem, ez a hazám..."
2021. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Én Németországban élek. A jó fizetés, az anyagi biztonság, a jó munkahelyi környezet, a tervezhetőség, az alap mentalitás,az itteniek élethez való hozzáállása mind olyan dolgok amiért jó idekint lenni. Viszont semmi nem pótolja azokat a dolgokat amiket magam mögött kellett hagyni amikor kijöttem. Az ország, a magyar táj hangulata, az időjárás, a barátokkal töltött idő, ezek olyan dolgok aminek hiányát nem lehet pénzben kifejezni. Az emlékeim is oda kötnek és ezek az emlékek csak még jobban megszépültek a kint töltött idővel. Ha tehetném akkor otthon élnék, dolgoznék, hétvégente kirándulnék a Mátrában vagy a Bükkben, kijárnék pecázni a Tiszára, nyáron a Balatonparton ülve nézném a villámparádét egy hideg magyar rozéval a kezemben. Mindezt a barátaim társaságában. De ez csak álom marad mert nem tudnék visszaszokni a nélkülözésbe, hónapról hónapra élésbe, kilátástalanságba. Nem bírnám elviselni a seggfej magyar főnököket a munkahelyeken ahol szarba sem néznek nem hogy embernek. Nem kérek az irígy áskálódásokból csak azért mert nekem a kint keresett pénzből megvan az ami másnak nincs. Nem szeretnék szembesülni a magyar politikával napi szinten. Azzal ami a tévéből folyik és azzal amit hatásként érez az ember a mindennapokban. Ez elég volt egy életre.
2021. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!