Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék nyerhet 2022-ben?

Az ellenzék nyerhet 2022-ben?

Figyelt kérdés

Már megint kezdik lejáratni magukat. Karácsony: Orbán kövér, dk kínai vakcina bénázása Jakab parizeréről már nem is beszélve stílusa. Fekete Győr interjú.


Ezek tényleg hülyék, vagy házi ellenzékünk van?

Tenyleg ezekből válasszunk?


2021. máj. 11. 00:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Remélem nem.
2021. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Háztáji*


Én ezekre a büdös életbe nem szavaznék...


Azt se tudnák mit csinálnának másnap...

2021. máj. 11. 00:07
 3/34 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező, egyes!


Ti mit csinálnátok? Mert mások köpködésén kívül nem igazán olvashattam mást. :) Fogtok ti(direkt kisbetű) sírni 11 hónap múlva. Fogtok… Ezt jegyezzétek meg. Szerintetek ha annyira király a fidesz, akkor az is király, hogy vállalj 3 gyereket 20 millió könyör adományért, csak éppen abba nem gondolnak bele a fajtátok, hogy az a három gyerek nem 20 millióba lesz mire felnő. Vagy nem akartok nekik semmi alapod biztosítani? Szép szülők lehettek / lennétek… :) Esetleg hogyha olyan királyul álltok anyagilag, akkor minek igényeltek/Igényelniétek csokot? Szánalmas…. :)

2021. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj! Hogy ilyrn ide a CSOK? Ellenzékről kérdeztem.
2021. máj. 11. 00:17
 5/34 anonim ***** válasza:
39%

#3

"Fogtok ti(direkt kisbetű) sírni 11 hónap múlva. Fogtok… Ezt jegyezzétek meg."


Köszi. Megjegyeztük. (Nem felejtjük el.)

2021. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem, de nem azért amiket fent írsz. Azért nem győzhet, mert a Fidesz kezében van a vidéki média és innentől kezdve legyőzhetetlenek.
2021. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%
Válaszolj te is a kérdésemre! Én reagáltam a kérdésedre, ha nem jön át belőle hogy mi a véleményem a kormányról, akkor csak sajnálni tudlak. Gondolom azért tetted fel ezt a kérdést, mert kormány szimpatizáns vagy. Ha meg nem tudod, hogy kire szavaz, akkor egy világtalan vagy. Mert az ellenzéki pártok között is megvan a pártok külön-külön irányzata. De aki se a Fidesz, és az ellenzék felé nem húz,álltalába az is tudja,hogy szavaz egy kisebb partra. Ego, ha még fideszes sem vagy, azt sem tudod ki, ha nem fidesz vagy ellenzék(megsúgom ott van például a mi hazánk, a Kétfarkú kutya )akkor tényleg egy világtalan senki vagy. :)
2021. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem kb 50% az esély a kormányváltásra.

Amíg Orbán-Gyurcsány koalíció van addig a magyar nép lesz az ellenzék.

Nekünk egyik sem jó. Csak az a kérdés, hogy a lószart vagy a tehén szart választod.

2021. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#7


Vagy te vagy egy senki. Mesélj mi a jó a mostani hatpárti ellenzékbe?


Ne a csokról dumálj meg, hogy ki hova szavaz és milyen hülye meg tájékozatlan.

2021. máj. 11. 00:28
 10/34 anonim ***** válasza:
37%
Szánalmas vagy. :) Ha szerinted rendben van az, hogy nyiltan tolvajkodnak,Mészáros hotele háromszor többet kap ,mint egy megyei jogú város,lehetne sorolni… Akkor tényleg végképp egy senki vagy. Illetve nem…: tipikus nagymama kedvence, aki most kaptam meg a kora miatt az SZJA mentességet. Így érthető hogy neked a Fidesz a király. :) Arra meg ,hogy mi a jó az ellenzékben tudod miért nem válaszolok? Mert már leírtam ebben a válaszban is. Ha nem jön át akkor tényleg csak sajnálni tudlak. Na, Takarodj aludni lőtték a pizsit! :)
2021. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!