Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Orbán Vikorral,...

Egyetértesz Orbán Vikorral, hogy The first is. No migrants more in. So stop them? Én valamennyire megértem őt.

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Bizonyára megnyugtató a számára, hogy egyetértesz vele. Ő azonban nem fejtette ki "félelme" mibenlétének pontos okát.
2021. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Egyet. Fekáknak tágasabb kívül.
2021. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2021. máj. 15. 22:35
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

saját magával nem ért egyet a pali, mivel évi 10ezer kínait enged letelepedni.

már több mint 1 millióan vannak itt.

ez szégyen.

2021. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
no abla senyór
2021. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

#4

Hazudsz.

2021. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Hányszor fogod még feltenni ugyanezt a Karácsony fürdető álkérdést?
2021. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Rákattintottam, mert nem akartam elhinni, hogy valaki, aki Angliában tanult ilyen gány mondatokat rak össze, de sajnos nem a kérdező találta ki.


A véleményem, hogy felettébb igénytelen. Engem ilyen angollal nem vennének fel olyan állásra, ahol külföldi ügyfél van, mert ciki. Előre is megírhatta volna ezt a 3 mondatot a migránsokról, hogy helyes legyen, vagy még is írhatta volna neki valaki. Idekeverte valaki Karácsonyt is, szóval álljon itt, hogy az is ciki és ettől nem lesz jobb, hogy Orbán sem tud jól.


Ha véletlen a mondandója érdekel, amit kétlek, akkor szerintem a többség nem akar migránst, de a migránsok sem akarnak Magyarországra jönni, szóval nem kell félni. Befogadunk 100at, másnapra Bécsben van belőle 90, hamradnapra meg Berlinben.

2021. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A video feltöltője is elég igénytelen, legalább a feliratot megcsinálhatta volna úgy, hogy megfeleljen a valósáhnak. "I sink" ebből hogy lett "Én vízcsap"? A sink igei jelentése süllyed, a főnévi meg mosogató, de semmiképp sem vízcsap.
2021. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

És ráadásul az "I sink" az valójában "I think".

Tehát sem a video készítője, sem az itt megosztója alapfokon sem ugatja az angolt, de van pofája óvodás szintűnek nevezni más angolját.

2021. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!