Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ellenzéki, szavazna...

Aki ellenzéki, szavazna inkább a Kutyapártra, ha Dobrev Klára lenne a miniszterelnök jelölt?

Figyelt kérdés
Én biztos. Egyéb jelölt esetében hajlanék a közös listát támogatni, de így semmiképp sem. Orbánt Gyurcsány(né)ra cserélni semmi értelme.
2021. máj. 16. 07:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A Kétfarkú Kutyapárt pedig amúgy is szimpatikus.
2021. máj. 16. 07:20
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem szavaznék.Arra szavazok,akinek legnagyobb esélye van eltakarítani a fideszt.Nem érzelemből kell szavazni most,meg szimpátia alapján,hanem stratégiailag. Normál esetben nem szavaznék az összefogásra,meg Dobrev Klárára sem,de most fogok. Nem azon gondolkozok,hogy van-e más alternatíva vagy jobb lesz-e az ellenzék.Az első lépés a fidesz leváltása.Utána lehet lépni tovább.
2021. máj. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Dobrev az egyetlen aki képes legyőzni a fideszt... Tudtok jobbat? Karácsony egy bohóc, nem való vezetőnek
2021. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Szeretem Dr Orbán Viktor Mihály miniszterelnök urat.ettől függetlenül többet nem szavazok dr Orbán Viktor Mihályra,nem támogatom hogy újra miniszterelnök úr legyen.inkább szavaznék Gyurcsányné asszonyságra.a fatökűek szerintem nem valós alternatíva.
2021. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2: ha szerinted nem számít, hogy jobb-e az ellenzék Dobrevvel, miért szavazol rá? Csak azért leváltani Orbánt, hogy utána még rosszabb legyen?
2021. máj. 16. 07:33
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
2. Vagyok. Azért szavazok rá mert rosszabb nem lehet.Hiába mondja akárki ,hogy lehet.
2021. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2021. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
A kétfarkú, egy vicc pártnak indult, Rájuk szavazol, akkor a fideszre szavazol. Aki a fidesz politikáját rossz iránynak tartja, szavazni fog Dobrevre, Karácsonyra, stb, csak azért, legyen valami irányváltás. Az meg kiderül, miben lesznek jobbak, rosszabbak, ha megválasszák őket.
2021. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárki, csak a fidesz ne! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

“ A kétfarkú, egy vicc pártnak indult, Rájuk szavazol, akkor a fideszre szavazol.”

Demagógia overload.

2021. máj. 16. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!