Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az Európai/Amerika...

Szerintetek az Európai/Amerikai kapitalisták fogják engedni az indiai mutáns covid-nak, hogy ősz előtt terjedjen, vagy el van addig kussoltatva?

Figyelt kérdés

Nyilván nyáron van a legnagyobb bevétel a turizmusból, a nyaralások miatt. Ezért gazdaságilag a kapitalisták érdeke, hogy ne robbanjon be az indiai mutáns a fejlett világba.

Igen ám, de ha ez ilyen kívánságműsor, akkor milyen vírus az amire rá lehet parancsolni, hogy most nem terjedhetsz, mert most pénz kasza van. Terjedj akkor amikor nincs forgalom amúgy sem.

Ilyen elven, semmilyen betegség nem létezik a világon... vagy tévedek?



2021. máj. 17. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Erősen tévedsz. Az influenza is szezonális, nyáron szinte eltűnik.

A kapitalistáknak az az érdeke, hogy egyáltalán ne legyen vírus, hisz nem csak nyáron van turizmus. Ha képesek lennének nyárra elkussoltatni, miért ne tudnák elkussoltatni egész évre, hogy tömjék a zsebüket non-stop?

2021. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyáron is van influenza... én voltam már nagyon beteg nyáron is. Full hülyeség amit írsz.

Én 5-ös voltam biológiából világ életemben, de sosem tanultam olyan kórokozóról amit meg lehetne vesztegetni pénzzel, hogy most ne terjedjen. De lehet csak a gimis tanárom volt túl csira, hogy nem tanított ilyesmiről.

2021. máj. 17. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
El van kussoltatva.
2021. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Csitu van kovidkának. Fel van osztva a kapitalisták közt, nyáron a turizmus kaszál, télen a vegyszeripar meg a maszka gyártók.
2021. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Abba lehetne hagyni ezt a mutánsozást mindkét oldalnak, a vakcinarettegőknek, meg az oltás érdekében ijesztgetőknek is.

Minden jel szerint az eddig használt vakcinák hatásosak az indiai ellene, ahogyan a többi a sajtó által "vakcina rezisztensnek" kikiáltott mutáns ellen is.

Nagy-Britanniában is ijesztgetnek, hogy itt az indiai mutáns meg miegymás, hogy milyen mértékben terjed. A számokon(halálozás, fertőzöttek száma) mégsem látszik semmilyen érezhető emelkedés. Egy szó mint száz, ez a mutáns sem vakcinarezisztens, majd talán a következő...

2021. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Ötös biosz, és már virológusnak hiszi magát. :D
2021. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!