Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szivárványkoalíció miért...

A szivárványkoalíció miért nem képes olyan jelöltet indítani, aki legalább a nevét le tudja írni helyesen?

Figyelt kérdés

Ezért nincs Karácsonynak jogosítványa, többször is megbukott a vizsgán


[link]



2021. máj. 18. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Van 5 jelolt. Szoval varjuk a tobbiek lejaratasat is.
2021. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert az már nálad iskolázottabb lenne és szégyenben maradnál.
2021. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Köszönjük fidelitaszos kérdésedet.

Egyúttal szeretnénk jelezni neked, hogy jövő áprilistól - amikor általad nem ismert jelöltjeink hatalomra kerülnek - el fogod veszíteni a munkádat.

Valószínűleg vissza is kell majd iratkoznod a szakképző intézményedbe, mert a fidesz felszopásából soha többé nem fogsz megélni.

Kérjük, ne legyél durcis.

2021. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Rothadó Narancs ***** válasza:
78%
Kitettél magadért kérdező, fáradj a pénztárhoz a zsoldért.
2021. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Haha megint a komcsi kormánypropagandista féknyúz. Origo 🤣


Amúgy én is 2x buktam forgalomból autóval, pedig az elején mondták, hogy illik fizetni zsebpénzt... aztán 3. alkalomra rájöttem, hogy ez így megy, és fizettem...

Ez volt 15 éve, azóta még koccanásom se volt, és inkább engem szoktak feltartani :)


Nem nagy kaland, mindenki akivel szóba került, 1-2x bukott forgalmi vizsgán, de van aki 3-4x is, de tökjól vezet.


Nem mintha bármit is számítana egy miniszterelnöknél ez...

Amúgy a sötétzöld propagandát főleg a belpesti degeneráltak tolják, a "pihenni akarunk" emberek... ja, pihenni akarnak a BELVÁROSBA költözve "mert az szép"...

2021. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

A csúti ork elveréséhez ezek szerint egy analfabéta is elég.

Hát ez a jelenlegi miniszterelnökre nézve szégyen...

2021. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg tudnál bemutatni valamit ahol helytelenül irta le a nevét? (Lásd be, ez a minimum ha már ezt állitottad!)
2021. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy ezt nem értem, itt tényleg olyan sok a felhasználó, hogy megéri krumplibogarakat akcióztatni?

Az ide írók többsége troll, nekem úgy tűnik, trollokat próbálsz manipulálni. No comment.

2021. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
#8 40% troll, 40% buta és van a maradék 20.....
2021. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Ezeket az oktatókat orvosoknak kéne vizsgálni, hogy évtizedes távlatokból is ennyire feltudják idézni egy volt vizsgázójukat a többszáz és ezer közül. Ilyen memóriával jobban fizető állásokra is jelentkezhetnének.
2021. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!