Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely ha nem...

Karácsony Gergely ha nem Gyurcsány Ferenc embere akkor miért irányítja Gyurcsány krákogással a háttérből?

Figyelt kérdés

Pedig a főpolgármester szombati beszédében még arról beszélt, hogy "egy olyan országban szeretne élni, ahol az embert hagyják dolgozni, ahol az újságíró kérdezhet". Úgy látszik, ez nem vonatkozik a számára kellemetlen kérdésekre, a baloldali politikus többször is megpróbált visszaszólni a doktorijával és az egyetemi állásával kapcsolatos hazugságairól kérdező újságírónak.



Az összbaloldal tegnapi sajtótájékoztatóján Gyurcsány Ferenc krákogással jelezte Karácsony Gergelynek, hogy ne válaszoljon a doktorijával és az egyetemi állásával kapcsolatos kérdésekre az újságírónak - ez látszik a Hír TV által nyilvánosságra hozott felvételen. A DK-elnöke azután avatkozott közbe, hogy a főpolgármester megpróbált vitatkozni a tudósítóval, természetesen a tőle megszokott zavarodottsággal. Karácsony még a legegyszerűbb kérdésekre sem tudott válaszolni - Gyurcsány Ferenc sietett a segítségére. A baloldali városvezető egyre kellemetlenebb helyzetekbe keveredik nyelvtudásának hiánya, és az ezzel kapcsolatos hazugságai miatt, ennek ellenére továbbra is élvezi a pártelnök bizalmát.



[link]


2021. máj. 19. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell mindent elhinni, amit az újságok írnak.
2021. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem Gyurcsánynak meg Soros tüsszentett a tetőablakban.
2021. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1


Nem is, én a saját szememnek hiszek amit a sajtótájékoztatón láttam

2021. máj. 19. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Te hiszel az Origónak? Jesszusom... :(
2021. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az Origónak hiszek hanem a saját szememnek és fülemnek a sajtótájékoztató után
2021. máj. 19. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
4-es ha az origo azt írja le, ami történt, mert saját szemével látta, akkor miért ne hinne neki? Te csak a Soros-sajtónak hiszel?
2021. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy általában senkinek nem hiszek ma már, aki egy ici-picit is a Fidesz mellett foglal állást. Tapasztalat, hogy csak újabb átverés, hazugság stb.
2021. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Angolul krákogott neki.
2021. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már, szeretitek ti ezt a Gyurcsányt, meg ezt a

Karácsonyt. Velük akarjátok elterelni a figyelmet a Márkiról meg a Jakabról. Vagyis arról, hogy már vidéken is szemközt köpne benneteket az eddig "saját tábornak" gondolt népetek.

2021. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én aztán nem szeretem sem Karácsonyt, sem Gyurcsányt - sem Orbánt. Ellenben nem is gyűlölöm egyiket sem.


Ettől még vicces azt látni, ahogy a Fidesz begyújtotta a propagandarakétákat, és hirtelen mindenki "saját szemével látja" hogy mi történik.

2021. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!