Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki szegény ember...

Árokpart kérdése:

Más is van aki szegény ember de mégis inkább a Fideszre fogszavazni jövőre, mert az ellenzék által még szegényebb lenne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 11:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Igen, sajnos emlékszek a 2010 előtt Gyurcsány féle kormányzásra, csak elvenni tudtak, megszorítás megszorítás hátán, a fizetések nem nőttek , borzalmas idők voltak, sokszor a rezsit alig lehetett befizetni
2021. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

Én nem vagyok szegény, mégis oda szavazok.


Nem hiányzik egy biciklibolond miniszterelnök.

2021. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
A szegények nem ezért fognak a Fideszre szavazni, max az ingyen krumpli, ingyen pörkölt, falunap meg Kisgrofo koncert miatt.
2021. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Aki élt Gyurcsány-kormány alatt, az még a 2008-as válság előtt is rosszabbul élt mint most, vírus meg minden hasonló nélkül. Igen, lopott már sokat a Fidesz, de az emberek viszonyítva gondolkoznak, és aki Gyurcsány-kormány alatt élt, az a háta közepére sem kívánja a balosékat, kivéve ha elvakult Gyurcsány-rajongó. Nem mintha Orbánnak nem lennének rajongói.
2021. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

A szegény nem azért fog a fideszre szavazni mert szegény, hanem azért, mert hülye.

Csak az idióta szavazgat a saját kifosztóira.

Na meg, az aljas haszonélvezők!

2021. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem kívánok megbántani senkit ezzel a hozzászólásommal, de a fidesz az iskolázatlanok, tanulatlanok, szegénységben élők pártja lett. Lehet vagdalkozni, hogy így Gyurcsány, úgy Gyurcsány, de a fidesz alatt jobb már biztosan nem lesz. Elvették az emberek jövőképét, a politikusokba vetett hitet, ezért a már "ismert és megszokott" rosszra szavaz a társadalom azon rétege, akik a mindennapi megélhetési küzdelem miatt joggal érzik azt, hogy nem akarják a maradék energiájukat is egy új vezetés politikájának a megismerésére fordítani.

Együttérzek ezekkel az emberekkel és sajnálom azt, akit harag vezérel az ellenzék felé.

2021. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem ezeket a gondolatokat. Én éltem, dolgoztam mindkét párt alatt. Ugyanaz mindkettő. Szegény voltam , szegény vagyok és már a jövőképem is elveszni látszik. Ideje lenne az összes régi szereplőt leváltani, ők már bizonyítottak, hogy a hatalom mennyire messze vitte őket az emberi értékektől. Teljes megújulás kell az országnak.
2021. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%

"Nem kívánok megbántani senkit ezzel a hozzászólásommal, de a fidesz az iskolázatlanok, tanulatlanok, szegénységben élők pártja lett."

Nem akarlak megbántani, de ez hülyeség. Mire alapozod ezt ankijelentést?


"Elvették az emberek jövőképét, a politikusokba vetett hitet"

A Fidesz előtti időkben jobb volt a politikusok megítélése? 2006 környékén is. Amióta élek, a poltikusokról az él a köztudatban, hogy lopnak, csalnak, hazudnak. Nem 2010 óta van így.

2021. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5%
Nyomon követem az ellenzéki pártokat, de engem még nem győztek meg a 0-24-ben tolt Orbánozással meg a diktatúrázással. Ez nem program, hanem üvöltözés. Egyellőre marad a fidesz.
2021. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

*8: Kijelentésemet arra alapozom, ami miatt a kormánypárti médiának (Origo, M1 stb.) van létjogosultsága. A kritikus gondolkodás teljes hiánya mutatkozik meg a fidesz szavazók között. Saját életemből példa: ellenzéki vagyok = ultramegagiga libernyák, de a Partizánt és a WMN-t is fenntartásokkal kezelem, mert nem minden megmozdulásukkal és kijelentéseikkel értek egyet. A radikalizmust nem csak a fidesztől nem szeretem, maradjunk ennyiben. Olyat viszont még nem tapasztaltam sem élőben, sem pedig a közösségi média felületein, hogy ami az M1-en elhangzik, az egy fideszes szavazó szerint nem úgy van.

Nem 2006 környékére kell visszanyúlni szerintem, hanem sokkal régebbre, konkrétan a rendszerváltásra. Nem adok a szavazatommal lehetőséget arra, hogy tovább "uralkodjanak" azok, akik 30 éve még a liberalizmus mellett kapmányoltak, ma pedig Kína barátai akarnak lenni. Sok víz lefolyt a Dunán, ideje a vérfrissítésnek. Én bízom FGYA-ban, MZP-ben és Karácsonyban, nem támogatom Gyurcsányékat viszont, még akkor sem, ha most éppen Dobrev néven futnak.

Fideszesben van ekkora diverzitás a párttagokat illetően?

2021. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!