Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem bunkóság csak így random...

Nem bunkóság csak így random odalépni egy házasodni készülő párhoz, hogy lefotóztasd magad velük?

Figyelt kérdés

Most mit szólnál ha esküvőd napján egy vadidegen csak úgy odamegy és elkezd arról beszélni, hogy pörköltszaftos és nem borotválkozott és elnézést kér miatta... Komolyan én azon agyalnék milyen rossz környék lett a várnegyed, hogy ilyen debilek mászkálnak fényes nappal.

Mit gondolt Orbán meg a csapata ez valami szép gesztus és facebookon a helye? Ennyire paraznak a választásoktól, hogy már nem képesek józanul gondolkodni?


[link]



2021. máj. 23. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Bunkóság
Éljen orbán viktor és az ifjú pár
41 szavazat
1 2 3
 1/23 Rothadó Narancs ***** válasza:
84%
Lesz még itt "első éjszaka joga" is :)
2021. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%
Nekem egy álmom válna valóra, ha én hozzám lépne oda Orbán Viktor az esküvőmön fotózkodni. És mindezt ingyen! Micsoda nagylelkű úr!
2021. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
#1 azért én nem lennék benne olyan biztos, hogy neki még feláll...
2021. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Meg milyen kézcsók volt az így félúton abbahagyta vagy mi történt közbe? Esküszöm én lettem volna ott a jelenetnél a csajt a hátam mögé bujtattam volna mert lehet megharapja vagy valami ki tudja mire képes egy ilyen bolond
2021. máj. 23. 10:33
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Nagy bunkóság egyébként de nem random volt. Ez meg volt beszélve, pénzt, vagy férőhelyet kaptak ott a várban az esküvőre.
2021. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindegy hogy egy vadidegen, vagy a miniszterelnök... Kicsit más a kettő presztízsértéke. :) Még ha te ezt nem is érted.
2021. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolja, hogy nagy megtiszteltetés, ha ő odalép. Én udvariasan, de elküldeném, hogy nem látjuk ott szívesen.
2021. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Örülnék, hogy ütéstávon belülre kerül

...

2021. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Random bunkóság, de azzal a párral, akikhez Orbán odalépett, szerintem meg volt beszélve.
2021. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!