Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a szülők, akik nem...

Azok a szülők, akik nem oltatták be magukat, hogy magyarázzák el a gyereknek, hogy nem mehetnek egy csomó helyre?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 18:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%
Én azt hittem, hogy mindenki a saját egészsége érdekében oltatja be magát, nem értem, vagy azért, hogy elmehessen valahová. De tévedtem. Amúgy a gyerekeim értik magyarázat nélkül is mi a helyzet.
2021. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

Most sajnos nem mehetünk be a cukràszdába,mert ûgy döntöttem nem veszem fel az oltást. A teraszon megesszük a sütit:). Az a tanító célzata ennek,hogy az ember álljon ki magáért. Ha nem szeretné az oltást,csak azért ne vegye fel,mert nem mehet x helyre. Saját magát alacsonyítja le. Azonban,ha valaki az egészsége védelme érdekèben veszi fel,az megint más.

Lárod kisfiam,állj ki magadért! Ősszel pedig megyünk moziba is;)

2021. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%
Akkor elmennek máshova szórakozni ilyen egyszerű, nem csak állatkert meg mozi létezik.
2021. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletes alkalom a gyermeknek megtanítani sokmindent amit az oltásokról, az oltás és gyógyszeriparról megérthet. A bemehet-nem mehet helyzetről is értelmesen elmagyarázom, hogy mi az a gyógyszerkísérlet ami most folyik és hogy mi nem veszünk részt benne és miért nem. Jól az eszébe vésem természetesen, hogy ilyet soha de soha ne csináljon és ezt majd ő is tanítsa meg a gyermekeinek.
2021. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%

#24

Mi van, ha a gyerek az írott anyagokban homlokegyenest az ellenkezõjét olvassa?

2021. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok hogy nem lehet menni és kész.
2021. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
24 tehát legyen nyugodtan kísérleti patkány?
2021. máj. 25. 15:53
 28/31 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos a rokonságomban többen is vannak akik nem akarnak oltatni.Éppen ma beszéltem a Németországban élő sógornőmmel aki szintén ilyen és amikor mondom neki, hogy ha többen vannak 20-25 százalékkal akkor nem alakul ki a nyáj immunítás és akkor a járvány egész életünkben elkísér minket, arra nem tud válaszolni ! Egyszerűen felelőtlenek, ennyi !
2021. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nulla oltással ugyanitt tartottunk korlátozások nélkül. Na, jó a maszk megvolt. Most fele ország (elvileg) be van oltva, most is ugyanott tartunk. A nyáj már kialakult, de az immunitás nem valószínű.
2021. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a sok ostoba az oltásokkal teszi egyenlővé a nyájimmunitást, kidobták az agyukat a szemétbe ha volt egyáltalán. Természetes immunitásról hallott már valaki? Csak mert az oltatlanok azzal vesznek részt a nyájummunitás kialakításában fényévekkel tökéletesebb, erősebb és megbízhatóbb immunitással az oltottaknál. Ott nincs olyan, hogy működik vagy nem az oltás, az tuti és ingyen van és jobb bárminél mint amit magadba oltathatsz. Nem hogy nem felelőtlenek, nem hogy nem potyautasok de a legfontosabb, legmegbízhatóbb részei azok éppen ők a nyájimmunitásnak!
2021. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!