Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Gyurcsány-Show reklámról és az újra divatos gyurcsányozásról úgy egészében?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ldechdYZjf0 Ez az a szánalmas videó, ami a gondolom szintén a mi pénzünkból készült.


Másoknak is folyamatosan ezt a sz..t dobja fel a youtube? Már borzasztóan idegesítő kezd lenni, gondolom másnak is.


Mikor lesz ebből Fideszes verzió? Mondjuk az Orbán-Show, Viktor a keresztapa, Lőrinc a stróman, Jóska az orgiás stb..


Ezzel a Fidesz a gyengeségét mutatja ki? Nincsen a kezükben semmi ütőkártya, semmi érdem, jobb híján marad a gyurcsányozás, sorosozás, tiszta szánalom....



2021. máj. 26. 05:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
20%

A cigányok szaporodását pedig lassíthatná egy olyan előadássorozat is az iskolában, ahol megtanítják őket a felelős védekezésre mondjuk, vagy ha nem adnának orrba-szájba segélyt a pujagyártásért. 5 éven belül is lehetne változás.

De neeem, még véletlenül se demokratikus módszerekkel próbáljunk az emberekkel viselkedni, hanem a saját taknyukon húzzunk végig egy népcsoportot.

Nem mellesleg nem az ellenzék akarja feltölteni a korfát cigányokkal, hanem a kedves Fidesz legitimálja ezt.

2021. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 anonim ***** válasza:
53%

Személyes probléma, meg néhány katalizátor tolvaj...


[link]


A cikknek több része van, csemegézzetek belőle bátran!


Végszóul: remélem a következő áldozat (akit meg lehetett volna menteni, ha a magyarok időben észbe kaptak volna) a TI hozzátartozóitok közül kerül majd ki. Megérdemelnétek.


"Személyes probléma." Gusztustalanok vagytok.

2021. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 anonim ***** válasza:
37%
Kuruc infó egy igazán hiteles és elfogulatlan brigád.
2021. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/131 anonim ***** válasza:
15%
Sziasztok ên egy român. No ês vicc a fidesz
2021. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 anonim ***** válasza:
18%
Látod, én meg magyar vagyok. No és vicc baloldal.
2021. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim válasza:
72%
Szerintem nagyon izzadságszagú már amit a kormánymédiában nyomnak. Túltolták eléggé. Én már csak nevetek az m1 és a tv2 hiradón. Egy fidesz szavazó ismerősöm úgy fogalmazott hogy amit pl a tv2 hiradón előadnak az már neki is a szánalmas kategória. azért ez sok mindent elárul pedig él hal a viktorért.
2021. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 anonim ***** válasza:
4%
ha az ellenzék nyer jövőre akkor az m1 és a tv2 hiradón vége a hazugságoknak
2021. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/131 anonim ***** válasza:
78%
Az nem megoldás, hogyha elegen reportoljuk ezeket a reklámokat, akkor a Youtube reltörli, bannolja őket?
2021. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 anonim ***** válasza:
19%

Na itt nagyon elszabadultak az indulatok...


Kedves ellenzékiek, és kedves mihazánkosok ne beszéljünk így egymással..


Nincs még 1 ember a földön, aki jobban útálná a cigányokat mint én. Ha meglátok egyet akkor legszívesebben kivégezném.

Akik azt mondják, hogy Magyarok közt is van hülye meg hasonlók, azok sosem éltek köztük és boldog tudatlanok.


Én nagyon sok mindent láttam és tapasztaltam sajnos.


Ennek ellenére, sajnos vannak más problémák is amik talán fontosabbak, mint ahogy azt előttem írták is (eü, oktatás...).


De az oktatás fejlesztésével nem fogják a cigányok viselkedését befolyásolni. Nem fognak kevésbé szaporodni, nem lesznek kevésbé erőszakosak, semmi nem fog változni a mentalitásukban. A cigány az cigány. Én is ugyan azt a szar oktatást kaptam mint a cigányok, mégsem rúgdosok halálra egy idős bicikliző bácsit, nem verek össze egy srácot a felismerhetetlenségig (tényleg nem ismerte meg az anyja a kórházban) , míg a barátnőjét várja, és még 100 dolgot lehetne sorolni abból az egy városból ahonnan jövök.


Szóval én az ellenzékre fogok szavazni, és reménykedem benne hogy a cigánysággal is kezdeni fog valamit, mert az is tarthatatlan.

2021. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy minden cigánnyal? Mi lenne számodra az elfogadható intézkedés? Nem igazán értelek.
2021. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!