Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek a mamámmal, ha...

Mit tegyek a mamámmal, ha Orbán Viktor fanatikus? Túlzásokba esik.

Figyelt kérdés

A nagyim 76 éves, jól tartja magát egy a gond vele, hogy nagyon szereti a politikát és előre eltervezte hogy 2022ben ő a Orbán Viktorra szavaz. Mert a kormányfő mennyi mindent tett az országért, corona vírusban us mennyire helytállt stb, stb. Meg persze a nyugdíjat emelik megint, tavaly is mennyi kedvezményt kapott mindez Viktornak köszönhető.

A politika a kedvenc témája és Orbant folyton magasztalja, annyira hogy minden kormányfő szavazáson részt vett, van sok hűtőmágnese szavazati dátummal meg a fidesszel van tele. Van fideszes tolla, kulcstartója.

Mondtam neki viccből csoda hogy még Orbán nem fogadta be a családjába ,annyira oda van érte. Ha este megy a híradó nem lehet hozzászólni mert csak a politikai részt nézi.

A gond leginkább az hogy januárban betöltöttem 18at és a nagyi folyton arról beszél hogy jövőre Orbánra szavazzak, de engem nem érdekel a politika és ezt nem érti meg.

Folyton azt hallani hogy a Gyurcsány meg Orbán hogyan fikázza egymást. Valahogy úgy érzem megint Orban lesz a miniszterelnök :/ Magyarország úgy se lesz jobb egyik politikustól sem.


2021. máj. 27. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Semmit se lehet csinálni. Nemrég idősekkel dolgoztunk együtt, minden jól is ment, amíg az egyik bedobta, hogy azt hallotta az a rohadt Gyurcsány vissza akar jönni. Honnan hallotta, igaz-e mindegy is, utána három órán keresztül szitkozódtak, szidták a Gyurcsányt, a feleségét, de még a Karácsonyt is, pedig BP -en évek óta még csak nem is jártak... na de bezzeg a Viktor az csupa jó és kevesebbet lop - szerintük - mint amazok. :) Se abbahagyni nem akarták, se másról beszélni.


Azért ez szerintem nem jó.

2021. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Chloe Beck válasza:
100%
Az én mamám legutóbbi választásnál az mondogatta, hogy a fideszre szavazzak. Mondtam neki: "jóvan mama, ugy lesz". Ezzel le is zártam, mentem sütit enni.
2021. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Mondd el neki neki, hogy Rogán letelepedési kötvényeivel 20 ezer bevándolró jött be, szóval a migránsoktól nem véd meg.

Gyerekkori barátaiból és családtagjaiból csinál milliárdost, szóval elképesztő korrupt. Ja és azt is rakd hozzá, hogy amíg ő ilyen 1,7 %-os nyugdíj emelést kap, addig az ő adójából iss Mészáros jachtokat meg magánrepülőket vesz.

Mondd meg azt is, hogy annyira keresztények, hogy van aki közülük qrvázik, van aki melegorgiára jár.

2021. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
#9. Jaj, ne, a szívem. A legfájóbb pont, az "ukrán" szavazók. :DDD Úristen, de szánalmas ez már, kicsit se csodálkozzatok, ha már a preferált pártjaitok által megszólítani kívánt fiatalok is csak szánakozva néznek rátok az ilyen elcsépelt ostobaságaitok hallatán. Még a krumplit hiányoltam a válaszodból, szíveskedj mihamarabb pótolni!
2021. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld meg meggyőzni.
2021. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
#7 "elvtárs" saját módszeretek másokra vetítése, működik az öregeknél, akik már most is hívők, de a fiatalabbaknál nem fog, hiszen ők látják A PÁRT 1:1 komcsi hatalomgyakorlási eszközeit, és működését, ha tanultak történelmet. De ha nem tanultak, akkor sem fog nekik a, narancsba öltözve előadott vörös színjátékotok, hiszen egy beteg, ember és nemzetellenes valami az amit te, elvtársaid, és őseid sok évtizede csináltok.
2021. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 árokpart ***** válasza:
57%
Mondd neki, hogy ne szavazon senkire, hanem álljon ki ő is az elmúlt 31 év pártjaitól mentes Független és Szabad Magyarországért. Ha sokan leszünk megccsinálhatjuk, ráadásul teljesen békésen. Ha itthon jövőt szeretnél mint ahogyan még jómagam sem tettem le róla 42 évesen, pedig sajnos sok minden ért az életben akkor neked meg pláne nem szabad feladni ezt az álmot.
2021. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
5%

Hagyd békén ezzel...te sem szeretnéd gondolom, ha valaki ilyen téren befolyásolna.

Amúgy bölcsen gondolkodik 👋

2021. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
#16. Igen nevetséges hatást kelt balról komcsizni, de ne aggódj, senkit nem hat meg.
2021. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 igen. Hát miért komcsiznak a szélbalos, kádárista fideszesek?
2021. máj. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!