Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazol az Ellenzéki...

Miért szavazol az Ellenzéki Összefogásra, milyen változásokat szeretnél az országban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Elegem van az őrült, gyűlöletkeltésből. a fidesznek nem sikerült a nemzetet összehoznia, csak még jobban széttépte. ebből elég
2021. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

#8

Nem tudom, hogy ő pont mire gondolt, de vannak olyan elképzelések, hogy az EU-s minimálbér annyit jelent, hogy minden országban az átlagbér/mediánbér x%-a, az pedig megoldható gyorsan is.

2021. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

11

Troll vagy.

2021. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Azért vagyok troll, mert? Szerintem meg te vagy a troll, most mi lesz?
2021. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

14

Ebből már nem jössz ki jól.

2021. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Miből, hogy a névtelen senki letrollozott érvek nélkül? Bizonyára.
2021. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Azt szeretném hogy jó legyen mindenkinek azt nem tudom hogy miben. szeretnék ilyen univerzális balhékat, meghogy a házak előtt belegyen parkosítva. Ki lehessen érdemes menni a parkba mert most nem lehet kimenni a parkba. Ezért DÖNTÖTTEM.
2021. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#12


Ha kifejted, hogy hogyan oldható meg gyorsan, esküszöm vendégem vagy egy egész estére.

2021. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja és persze ha a kifejtésed valós is.
2021. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Attól függ kinyeri az ellenzéki előválasztásokat. Ha pl. Karácsony lenne az élen akkor 3x meggondolnám, hogy összefogásra szavaznék vagy a jelenlegi jobboldalra. De megbízhatóbb, értelmesebb személy akkor megvannak rá az indokok. Én értem a jelenlegi kormány vezetését és döntéseit, viszont nagyon nem értek azzal egyet, hogy konzervatív úton haladunk, nyugati színvonalból egyre jobban lépünk ki, ami leginkább EU-s politikában figyelhető meg. Vannak kormánynak jó döntései amivel mindenki egyetért, értelmes értékes politikusokkal de viszont ha belemegyünk háttérbe hogy válság közepén 3-4 milliárdból újítunk fel a szállodákat válság kellős közepén, nyugati egyetemet elűzzük, helyére keleti egyetemet hozunk kommunista országból, egyre nagyobb konfliktus van a kormány és Európai Tanács, EU gyűlés között, állandóan kelettel szimpatizálunk egyáltalán nem értek egyet. Gyűlöletkeltő, hamis kampányokról nem beszélve.


A baloldalnak van néha gyerekes döntései ami elbizonytalanítja a magyar embereket, EU-s minimálbérrel, EU bevezetésére egyáltalán nem értek egyet mert nem annyira fejlett a magyar gazdaság hozzá, hogy ez megvalósuljon. De rengeteg olyan jó döntéshozatalai vannak, jó kapcsolatai vannak EU-val illetve többi országgal, hogy ha az arányt nézzük akkor több a jó dolog mint a rossz dolog. Mint mindenben van előny és hátrány, Fidesznél is ez van. Ha összevetem a két pártot akkor az jön le nekem, míg a baloldal nyugati, fejlődő színvonalat követi, a jelenlegi kormány konzervatív úton halad. Kinek mi a véleménye én a nyugati fejlődő színvonallal értek egyet és szimpatizálok. És bizakodom az ellenézi összefogásnál, hogy a pénz nem szállodák fejlesztésére mennének, hanem ország fejlődősére hogy legyen miért itt élni és érjünk el dicsőségeket 21. században is mint annó 20. században.

2021. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!