Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan színvonalas Magyar...

Van olyan színvonalas Magyar sportoldal ami nem a Fidesz kezében van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nen lehet úgy végiglapozni a Nemzeti Sportot, hogy ne bukkanj bele mészárosba, szijjártóba deeutschba, orbánba. Azért nyítom meg a Nemzeti Sport oldalát, hogy sportról olvassak, ne politukosokról.

2021. máj. 27. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Te biztosan tudsz olvasni? Mert én most megnyitottam a nemzeti sport oldalát és a címlapon nem találtam egyetlen hírt sem Mészárosról, sem a többiekről, a következők voltak a címlapon:



Jónyer István: Minden gyereknek legyen egy nagy álma, amit megvalósít. Nekem sikerült

Barátai, ismerősei és egykori csapattársai ünnepelték a négyszeres világbajnok asztaliteniszezőt.



Kondás Elemér: Megalkuvás nélkül harcolni és győzni kell

Az NB I-be visszajutást megcélzó Diósgyőr új vezetőedzője azonnal igent mondott a felkérésre.



Szoboszlai is a csapattal edzett – mindenki megérkezett az edzőtáborba

Az edzést megelőző sajtóbeszélgetésen Fiola Attila és Varga Kevin válaszolt az újságírói kérdésekre.



Görbicz most még jobban szeretné megnyerni a BL final fourt

Az ETO idény végén visszavonuló klasszisának ez lesz az utolsó négyes döntője, így még motiváltabb.



Női 3x3-as kosár: parádés magyar kezdés a grazi olimpiai selejtezőn

A brutális vihar miatt csak egy meccset játszott a magyar válogatott, azt viszont fölényesen megnyerte.



Huszák Alexandra megmutatta, mi van a hokidressz alatt!

A magyar női válogatott kiválóságának régóta dédelgetett álmát valósította meg a Sportkrém stábja.


Fiola Cristiano Ronaldóról: Volt két-három összetűzésünk

A védő felidézte a 2017-es találkozást, amelynek az lett a vége, hogy mindketten sárga lapot kaptak.


Megható üzenetekkel búcsúznak a Real Madrid játékosai Zidane-tól

Van, aki mentorként tekintett rá, és olyan is akad, aki napról napra jobb játékossá vált mellette.


Francia ellenféllel kezd Fucsovics Márton a Roland Garroson

A magyar éljátékos a 4. helyen kiemelt Dominic Thiem ágára került a párizsi GS-tornán.


Giro: újabb olasz szakaszsiker; Valter a 15. az összetettben

A Real-honlap és a Marca is írt a Puskás utca felavatásáról

Messi kézhez kapta új barcelonai szerződését – sajtóhír

„Kedvelem Depayt, de ő nem Messi vagy CR” – a holland elszállt, ezért távozik

2021. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
1: főszerkesztő Szöllősi György, mond ez neked valamit?
2021. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem olvasom, szokott pl. a TAO-rendszert kritizáló cikk megjelenni a lapban, vagy cikk arról, hogy rengeteg pénzt öltek a fociba, és nincs érdemi látszata?
2021. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja mert ezek az újabb hírek, ha lejjebb lapozol, ott van deutsch, tegnap szinte a főoldalon mészáros interjú és mégszoktak ilyen nyalánkságok lenni
2021. máj. 27. 22:59
 5/19 A kérdező kommentje:
3: Ez remélem költői kérdés 😂😂
2021. máj. 27. 23:01
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Te, ha egy interjú nem érdekel, nem kattintsz rá, ennyi. Ez olyan megugorhatatlan feladat?
2021. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

"Van olyan színvonalas Magyar sportoldal ami nem a Fidesz kezében van?"

1. ezek szerint eddig vagy színvonaltalan sportoldalakat olvastál vagy a színvonalas oldalak a fidesz kezében vannak és a színvonaltalanok maradtak az ellenzéknek?

2. a fideszes sportoldalon más lesz a meccsek eredménye vagy mi a bajod vele?

3. nem ótvar mindegy neked ki a tulajdonosa egy lapnak ha egyszer nem politikáról van benne szó?

2021. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

4: rákattintom a főoldalon a főcikkre, és a cikk alatt az alábbiakat láttam a kapcsolódó sporthírek között:


Kocsis Máté: Az én édesanyámra is gumilövedékkel és füstgázzal támadtatott Gyurcsány ORIGO.HU


Csörte: Az őszödi beszéden magasra nőtt Karácsony Gergely

HIRTV.HU


A magyarokat sértegeti Horváth Csaba, Zugló baloldali polgármestere ORIGO.HU



Ez a szokásos trükkjük, hogy politikamentes tartalom mellé is becsempészik a propagandát, hogy így befolyásolják az embereket.

2021. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7:mindegy lenne, csak az a baj, hogy nagyon is van benne Politika
2021. máj. 27. 23:15
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
9: a fő kérdés, hogy mit keres a politika egyáltalán egy sportlapban, illetve mit keresnek fideszes politikusok sportszövetségek élén?
2021. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!