Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus 2. és 3. hulláma...

A koronavírus 2. és 3. hulláma már kamu volt?

Figyelt kérdés

Utánanéztem, semmivel sem csökkent a természetes halálozás a covid alatt. Ami azt jelenti, hogy annyi ember egyébként is meghalt volna ha nem lenne covid. Ha covid-ban haltak volna bele akkor 30 ezerrel több halottnak kellene lenni a vártnál, de egy szemmel sincs több.

Tehát akkor ki lehet mondani tényként, hogy a covid az kamu volt? Iszonyú pénzek vannak a vakcinagyártásban, a maszkgyártásban, óriási a hírértéke, gomba módon nőttek meg a hírportál weboldalak száma, mert egyszerűen mindenhol a koronavírus rémhíreket nyomatták. Erre sokan vevők voltak, de akik nem, azoknak meg külön gazdasági és egyéb híreket közvetítő oldalakat kellett létrehozni. Ez pörgette az IT és bizonyos gazdasági szakemberekre a keresletet. Szó szerint sokan gazdagodtak meg home officban, miközben paráztatták azokat akik beszopták a covid maszlagot.

És akkor még nem is beszéltünk az esetleges hátsó szándékokról, a vakcinák egy új, eddig ismeretlen technológiával készültek, és ki tudja mit juttattak be sokak szervezetébe a gyártók. De ezt inkább hagyjuk is, ez másik téma.

Az már bebizonyosodott, hogy wuhani laborban gyártották a covid-ot. De már az is lehetséges, hogy a hullámok meg mutációk, kamuk?



2021. máj. 28. 13:12
1 2 3
 11/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%

"Utánanéztem, semmivel sem csökkent a természetes halálozás a covid alatt."


Mit értesz az alatt, hogy "semmivel sem csökkent a _természetes_ halálozás"? És mi köze ehhez a covidnak? A halálozás - mint már rámutattak - áprilisban 40%-kal volt magasabb a tavalyihoz képest. Biztos tudsz rá ésszerű magyarázatot, hogy miért.

Tudod, hogy mi a durva? 2020 első félévében KEVESEBBEN haltak meg, mint 2019 első félévében. És akkor mit jelent ennek fényében az, hogy 2020-ban mégis többen haltak meg, mint 2019-ben? Szerintem elég könnyű kikövetkeztetni, hogy a második félévben bőven az előző évi fölött haltak. Nézzünk még rá a statisztikára. 2020-ban összesen kb 10000-rel többen haltak meg, mint 2019-ben. És tudod mennyi volt az összes covidosnak tekintett halott 2020.12.31-én? 9537 fő. Szóval minek is néztél te utána?


"Az már bebizonyosodott, hogy wuhani laborban gyártották a covid-ot."


Mégegy tévedés: ugyan egyre valószínűbbnek tűnik ez a lehetőség, de a "bebizonyosodott" szót használni kevésbé reális, mintha azt írnám, hogy a kérdéseddel bebizonyosodott a butaságod.


#7: ugyan valóban nem feltétlen kerülnek kórházba egy pozitív PCR teszttel, de az is ritka, hogy valaki tünetmentesen, gyakorlatilag poénból elmegy tesztet csináltatni. Tehát akit tesztelnek, annak jó eséllyel vannak tünetei. A kontaktkutatásos tesztelgetéssel meg már tavaly felhagytak (képtelenek voltak annyi tesztet elvégezni, amennyit kellett volna, így gyakorlatilag bemondásra a háziorvos akár telefonon, valódi vizsgálat nélkül regisztrálhatta, hogy covidos vagy).

2021. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
12, a családunkban senkinek nem volt tünete csak pozitív pcr tesztje. Nem olyan ritka az. Én inkább tünetes kovidost nem ismerek.
2021. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
Ősszel 4.hullám,az indexen a hír. Ahogy mondtuk mi lapsföldhívők 😂. Meglátjuk. Figyeljétek meg október közepén már teljes zárlat lesz. Szerintem.
2021. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
15. Hiába mondod.Jönnek mindjárt a válaszok,hogy billgecc meg csipsz meg ilyenek.
2021. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy lesz 4. hullám. A biznisz csúcsán nem lehet abbahagyni. Fel van osztva a piac, hogy nyáron a turizmusból kaszálnak a kapitalisták, az év többi részében pedig a vakcinákból, tesztekből, maszkokból, rémhír oldalak kattintásaiból.
2021. máj. 28. 14:36
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A teljes forgatókönyvet tudom.
2021. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
18. És mi lenne az?
2021. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Azon kívül új oltóanyagok is készülnek, szerintem a 4. hullám idején már csak az kaphat védettségi szart aki az új típusú vakcinával van beoltva. Gyerekek, ki van találva ez :)

Mi meg jól át vagyunk baszva. Tűrjed paraszt, amit csinálnak veled a kapitalisták!

2021. máj. 28. 14:44
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
19-es,olvass el minden hírt, honlapot, adatot visszamenőleg. De tényleg mindent, jobb, baloldalit, szkeptikust, konteóst, mindent. Ebből vesd el, ami nyilvánvaló hülyeség, vesd el a mainstream bullshitet és a maradékból egész jól körvonalazódik a forgatókönyv.
2021. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy meg vagyok elégedve magammal, amit még beírtam, az mind úgy lett.
2021. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!