Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ilyen jövőhöz mit szólnáto...

Egy ilyen jövőhöz mit szólnátok? Tetszene vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2060-ban járunk Magyarországon.


A városokban minden terület be van parkosítva, fákkal és bambusszal teleültetve, a panelházak lapostetején mindenhol tetőkert van.


A belsőégésű motorok be vannak tiltva, elektromos autók és bicikilik vannak.


Be van tiltva az állattartás, még házikedvencként sem lehet állatokat tartani. Kötelező a veganizmus, viszont mostanra át is állt rá mindenki, és úgy tekint a húsevésre, mind a kannibalizmusra, és még a kutya, macska tartásra is úgy, mint a rabszolgatartásra. Az állattartó gazdacsaládok rég átálltak különféle növények termesztésére.


Mindenhol hatalmas bambuszerdők nőnek, a bambuszt szinte mindenre felhasználjuk, pl. építkezésre, tüzelésre, étkezésre, bútorkészítésre, ruhakészítésre. Rajtad is bambuszrost ruha van, a kisbabád is bambuszpelenkát hord.


A természetes drogok, mint a cannabis és a varázsgomba legálisak.


Nagyon elterjedt az országban a Krisna-tudat és a Buddhizmus, nem ritka, hogy 10000 feletti lakosságú városokban van legalább egy szentély és imaház, meditáló embereket látsz a parkban, és sokan fehér kezeslábasokat hordanak.

A katolikus és ortodox egyház is teljesen a vegán álláspontot hírdeti, Ferenc Pápa után még nála is jobban környezetvédő pápák jöttek. Még a vallástalan emberek is átvették a meditációt és a zen filozófiát.



2021. máj. 28. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Tetszene
Nem Tetszene
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Szeretem a húst.
2021. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én Wartburgot akarok szerelni az udvaron pálinkázás közben.
2021. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

onnantól kezdve, hogy valami kormányzatilag tiltva van, én el is határolódtam ettől a felvetéstől.


amúgy a stallonés pusztítóban jött létre ilyesmi steril világ.

és a csatornában élők ették a húst, szivaroztak meg itták a rövideket és sört...

2021. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Fejezd már be ezt a vegás erőlködést , nem lehet rákényszeríteni az embereket, hogy vegák legyenek
2021. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

"A belsőégésű motorok be vannak tiltva, elektromos autók és bicikilik vannak."

Szép jövő elé nézünk, hova rakjuk a sok elhasznált akkumulátort?

Veszélyesebb a környezetre nézve ez a sok radioaktív anyag mint az a füst amit a belsőégésű motor bocsát ki. Arról nem is beszélve hogy ameddig előállítják ezt az áramot atomerőművekkel(mivel sem a nap, sem a szél nem elég)az sem éppen kellemes a környezet számára...


"Be van tiltva az állattartás, még házikedvencként sem lehet állatokat tartani. Kötelező a veganizmus, viszont mostanra át is állt rá mindenki, és úgy tekint a húsevésre, mind a kannibalizmusra, és még a kutya, macska tartásra is úgy, mint a rabszolgatartásra. Az állattartó gazdacsaládok rég átálltak különféle növények termesztésére."

Akkor diktatúra lesz akkor is szép...

Amúgy nem valószínű hogy ez megvalósulni pont itt nálunk.

Sokaknak ez ad megélhetést illetve iszonyat nagy igény van.


"Nagyon elterjedt az országban a Krisna-tudat és a Buddhizmus, nem ritka, hogy 10000 feletti lakosságú városokban van legalább egy szentély és imaház, meditáló embereket látsz a parkban, és sokan fehér kezeslábasokat hordanak."

Akkor itt a jobboldalnak teljesen hullani kéne, ezt sem tudom elképzelni.

Nem annyira elfogadóak az emberek.


Amúgy ez egy "agymenés", aligha van ebből olyan dolog ami megvalósulna de térjünk vissza erre 40 év múlva már ha megélem...

Addigra jól megöregszem és hajtogathatom hogy régen minden jobb volt, bármi is lesz a jövő nem fog tetszeni.

2021. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Na és mi lesz a sok millió HÁZI állattal, kidobjuk őket a vadonba, aztán mind elpusztul egy hét múlva?
2021. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A rabszolgatartók is ugyanígy lázadoztak volna, ha azt mondod nekik pár száz éve, hogy a 21. században egy fekete lesz az USA elnöke. Ezt így nem lehet megmondani, hogy mi lesz sok év múlva. Sok esélyt én sem látok erre, de egy plant pased világ tetszene. Bár elsősorban az egészségügyi része miatt.
2021. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Ez már-már beteges.


"A belsőégésű motorok be vannak tiltva, elektromos autók és bicikilik vannak."

Na már itt elbuktál. Előbb leszek öngyilkos. Nekem V8-as motor kell.

"Be van tiltva az állattartás, még házikedvencként sem lehet állatokat tartani. Kötelező a veganizmus, viszont mostanra át is állt rá mindenki, és úgy tekint a húsevésre, mind a kannibalizmusra, és még a kutya, macska tartásra is úgy, mint a rabszolgatartásra. Az állattartó gazdacsaládok rég átálltak különféle növények termesztésére."

Ez úgy hülyeség ahogy van, ráadásul a gazdaság számára is erősen negatívan lenne ha nem lenne állattenyésztés. Én szeretem a Steaket, a vagy hogy magyarabbat mondjak a rántotthúst.


A többi szimplán hülye ötletnek tűnik.


Röviden: ha megy a V8, megyek én is.

2021. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
"A természetes drogok, mint a cannabis és a varázsgomba legálisak." - És te a kettő közül melyiket toltad a kérdés kiírása előtt?
2021. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyenekről mindig az jut eszembe, hogy Argentínában a vegán tüntetőket lovon érkező farmerek üldözték el ostort csattogtatva, majd nekiálktak a tüntetés helyszínén steaket sütni és a helyben sült steakkel kínálták a maradék tüntetőket.


Ha gazdaságban nem is, ebben lehetnének példaképek.

2021. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!