Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz nyerhet 2022-ben?

A fidesz nyerhet 2022-ben?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #ellenzék #kormányváltás #koronavírus #COVID #fidesz nyer vagy ellenzék nyer
2021. máj. 30. 20:18
 81/113 anonim ***** válasza:
62%

"gyurcsány nem lesz hatalmon karácsony lesz"

Kijavítanálak, ha nem haragszol meg: Karácsony lesz a jelölt, de a háttérben végig Gyurcsány Ferenc mozgatja a szálakat már a 2018-as választások óta. Beidézem neked az egyik ellenzéki képviselő, Gréczy Zsolt Facebook-posztját áprilisból. Jó étvágyat kívánok hozzá, kedves kérdező:

"Tudtad, hogy MINDEN ELLENZÉKI, aki itt nyert akár bármilyen ÖNKORMÁNYZATI POZÍCIÓT, az mind a DK, és így Gyurcsány Ferenc által támogatva is győzött? Gyurcsány (és Dobrev) által is támogatva lettek NEM CSAK DK-S, HANEM JOBBIKOS, MOMENTUMOS, MSZP-s polgármesterek. (...) Az a tény, hogy Gyurcsány nélkül nem lehet győzni. SENKINEK. Aki mögött ott áll Gyurcsány, az győzhet. Aki mögött nem áll, az biztosan veszít."

2021. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/113 A kérdező kommentje:
fideszes grézcy zsolt
2021. máj. 31. 22:26
 83/113 anonim ***** válasza:
98%

#82

Ő egy ellenzéki képviselő. Nagyon tájékozott lehetsz, barátom. Radásul még én is odaírtam neked, hogy ellenzéki. Nem baj. Majd legközelebb hátha nem égsz be ennyire.

2021. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 A kérdező kommentje:
KIT ÉRDEKEL hogy ellenzéki az ilyeneket ki kéne ...NI az ELLENZÉKBŐL mert ez nem ELLENZÉKI megnyílványulás hanem FIDESZES ☹️
2021. máj. 31. 22:37
 85/113 anonim ***** válasza:
72%

#84

Kérdező, ez nem fideszes megnyilvánulás. Ez a valóság. Gyurcsányt úgy ismered, mint aki kussban ül a sarokban és nem szól bele a kormányzásba? Bele is döglene.

2021. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/113 anonim ***** válasza:
87%
Reméljük nem. Bár a sok rossz közül lehet ez a legjobb alternatíva. A magyar politikai elit inkább cirkusz.
2021. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim ***** válasza:
62%
Én nekem egyedül Jakab Péter aki szimpatikus a másik oldalon. Benne bízok egyedül.
2021. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 anonim ***** válasza:
40%
Én bármerre megyek és szóba kerül a politika, kivétel nélkül utálja mindenki. Emberekkel foglalkozom, mindenki szidja. Ha nyer, az a sok vidéki M1-en élő miatt lesz, na meg az "országot" is megvette kilóra, simán eltudom képzelni, hogy emiatt majd újra "lefagy a rendszer" és hopp, Vitya győzött is.
2021. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/113 anonim ***** válasza:
79%
#89 Nem kellene a magad szintjén megrekedni és csak olyan hülyékkel találkozni akik még most sem fogják fel, hogy nálunk nem elektronikus szavazás van, nincs minek leállnia, nincs rendszer ami lefagyhatna. Akkor ha értelmes emberrel is találkoznál, máris láthatnád hogy nem csak olyanok vannak akik utálják.
2021. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/113 anonim ***** válasza:
82%
4-es nagyon tetszik az irónia, egyetértek!
2021. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!