Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely óta Budapest...

Árokpart kérdése:

Karácsony Gergely óta Budapest liberálisabb lett?

Figyelt kérdés
Úgy értem és azért kérdezem, mert emlékszem a 2010-es évek közepén sok közterület-felügyelői meg BKV ellenőri meg a hasonló biztonsági szervek túlkapásairól, hatalmukkal való visszaéléseikről volt hangos a sajtó, 2019 óta meg valamiképpen még hasonlóról sem lehet hallani. Visszafogta egy kicsit a FÖRI-t a főpolgármester vagy inkább azt lehetne mondani, hogy most működnek racionálisan ezek a szervek és tényleg a valódi feladataikat látják el? Mi a helyzet ezzel kapcsolatban aki esetleg ott él tudna valamit mondani? Köszönöm !
2021. máj. 30. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudom, de én többet röhögök Pesten azóta.
2021. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Koszosabb
2021. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan mitől lett volna? Ingyenes volt most sokáig a parkolás, így ott nem volt konfliktus-helyet.


Inkább az van, hogy a liberális sajtó most nem kap fel ilyen pitiáner ügyeket, mert most nem ez az érdeke.

2021. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A BKV-ellenőrök hülyeségei nem változtak. Pár napja is mutatom fel a bérletemet, erre elkezd kötekedni az egyik ellenőr, mert nem tudta, hogy melyik hónapban vagyunk éppen...


A liberalizmust nem tudom, miért rángattad ide. Hogy jön ez a témához? Vagy Magyarországon most éppen ez a szinonimája a "jó" szónak, függetlenül a liberalizmus jelentésétől? Vagy csak azért, mert az egyébként teljesen neoliberális Orbán illibsizik - pont azért, hogy a saját, gazdasági liberalizmusáról tereljen -, egyesek úgy érzik, hogy akkor a liberalizmust kötelező ajnározni...?


Sajnos pont hogy liberálisok Karácsonyék is, a Tiborcz-adó is szépen elsikkadt, pedig ezerrel hangoztatták a választási kampányban. Szóval igen, liberális, és nem szociális. Ez a gond. Liberális, csak ez nem éppen egy pozitív dolog.

2021. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
A szivárványos zászló már előkerült...az tuti 🤯
2021. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!