Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek holnap hányan...

Szerintetek holnap hányan lesznek a fudan egyetem elleni tüntetésen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 10:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30%

23: nem ez volt a felvetés, hanem hogy miért veszünk fel hitelt egy olyan egyetemre, amit csak a gazdagok tudnak megfizetni, kinek jó ez?


Persze tudjuk a választ: a NER gyerekei odajárhatnak majd, az ő szüleik meg fogják tudni fizetni, vagyis praktikusan maguknak építik közpénzből.

2021. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
29%

#31

Nem csak a NER-hez köthető emberek tudnák kifizetni a tandíjat, persze a kommunista ellenzék ezt propagálja. Fizessenek a gazdagok, ne legyen fizetős egyetem/iskola/kórházak mert azt csak a "gazdagok" tudják megfizetni. Nem kellene egyenesen gulagba vinni a gazdagokat szerinted? És a pénzüket egyenlő módon szétosztani?

2021. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
38%

32: Az a probléma, hogy a gazdagok engedhetik meg maguknak, de mindenki fizeti. Azzal semmi gond nem lenne, ha privát pénzből épülne egy egyetem, ahol magas lenne a fizetős tandíj.


A gond azzal van, hogy közpénzből épül, az állam által felvett hitelből, és a gazdagokon kívül nemigen tudja majd más igénybevenni.

2021. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
34%

"Erre hol a bizonyíték? Lehetőleg ne origo vagy vadhajtások linket posztolj, hanem külföldit hamár velük működnek együtt. :)"


Csak azt tudnám, hogy egy egyetemről szóló kérdést miért tesz fel egy olyan birka, aki hülye az adatkereséshez mint a hátsó felem?


[link]


[link]


[link]

2021. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!