Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzi úgy egyre több...

Miért érzi úgy egyre több ember, hogy manapság kínos dolog ellenzéki szavazónak lenni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 11:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%

Miért gond, ha valaki nem a fikusz szekerét tolja, nem annak tapsikol, mégha nem a legmegfelelőbb pártot, oldalt választotta maganak az ember?

Kicsit olyan érzésem van, mint régem, hogy "csak egy párt a tuti".

2021. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

Na figyelj Kérdező Misi!

A kérdésed is olyan ellentmondásos, amitől egy normális ember - aki tud gondolkodni - könnyesre röhögheti magát.


Ugyanis, aki ellenzéki szavazó az azért az, mert neki az lenne kínos, ha a kormánypártra szavazna.

Kapizsgálod, krumplibogár?

2021. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

12-es

Szép öngól volt...

2021. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az a ciki aki bármelyik oldalra szavaz.
2021. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

Én azt vettem észre, hogy ciki. O1G ismerőseimet amikor kérdezem, hogy kire fognak szavazni, ha Orbán olyan rossz, 10-ből 9 kellemetlenül érzi magát. Aztán ilyesmi válasz jön, hogy "mindegy, csak ne ezek legyenek".

Szóval nem mernek azonosulni az ellenzék "politikájával".

Persze akad pár jólmegmondtajakabpeti haverom, de őket egy 0% THM-mel is térdre lehet kényszeríteni.

2021. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Titkos szavazásban senki nem szégyell semmit. Azért titkos. A nyíltszavazás, teszem azt a kézfeltartásos, egy másik történet.
2021. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%
Mert valójában nem pártokra, hanem személyekre szavazunk. S legyen egy újabb Gyurcsány(né), vagy egy diszlexiás (khm, khm, Gyurcsány) legyen a kormányfő.
2021. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
9: ha nem szavazol, akkor a fideszre szavazol, hogy ez a mostani autoriter, putyini irány erősödjön tovább. Nem tudom, te ilyen országban akarsz-e élni, de én inkább nyugatias demokráciában, még akkor is, ha az ellenzék sem fényes választék.
2021. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%

"ha nem szavazol, akkor a fideszre szavazol"

Ekkora baromságot :D


Ha nem szavazol, nem szavazol.

Ha szavazol akkor arra szavazol akit beikszelsz.

2021. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%
Mert az ellenzék egy rakás teszetosza pöcsből áll, akiknek még mindig nincs egy értelmes programjuk azon kívül, hogy „nem mi vagyunk a Fidesz”, beállnak egy évekkel ezelőtt leszerepelt politikus mögé egy bohóccal (Jakab), egy tétova tevével (Karácsony), meg egy rakás súlytalan alakkal. Én maradok a Kétfarkú kutyánál, ha ez az alternatíva.
2021. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!