Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzi minden liberális/el...

Miért érzi minden liberális/ellenzéki beállítittsagú szavazó azt hogy muszáj térítenie?

Figyelt kérdés

Miért gondolják azt nagyon sokan az ellenzéki szavazók közül, hogy nekik kötelező kis eloadást tartani/ térítést, már már inzultalni a másikat munkahelyen, baráti összejöveteleken az aktuális politikai helyzetről baloldali szemléletük alapján?


Én szeretném megtartani kormanypártiként a jó kapcsolatot mindenkivel nagyon ritkan fejtem ki a véleményem akkor is csak enyhén, de egy csomó fröcsögő ellenzéki emberrel talalkozok akiknek ha ellentmondasz felhúzzák nagukat, hülyének tartják az embert, pedig sokkal többet olvasok ilyen témákat náluk, és csomot tudnák vitázni velük de inkább megtartom magamnak, mert tudom, hogy ez egy szenzitiv kérdés mindenkinek de nagyon kezd már idegesiteni hogy próbálnak győzködni folyamatosan.


Értem én, hogy frusztráltak de akkor menjenek tüntetni előválasztani vagy sportoljanak de mi szükség erre az állando térítésre?



#térítés,
2021. jún. 2. 11:42
1 2 3
 1/22 Rothadó Narancs ***** válasza:
83%
Téríteni a jehovások szoktak.
2021. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A Cenz Ura ***** válasza:
62%
Szerintem se nagyon hangoztasd hogy lapos a Föld és Orbán Napisten körül forog mert mindenki csak hülyének fog tartani... JOGGAL :D
2021. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

"nagyon ritkan fejtem ki a véleményem akkor is csak enyhén,


A fidernyákokra pontosan ez jellemző! :))))))))))

2021. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Általában ezeknek az embereknek megfigyelésem szerint beteg a lelkük és ezzel ösdzefüggésben is sokszor nincsenek a józan ítélőképességük birtokában. Ezt most pusztán leírólag, nem ítélkezően mondom. Bármi más aspektusa a viselkedésüknek, amit a kérdésedben említessz, szerintem mindezzel összefüggésben van így. Az meg nem újdonság ráadásképp, hogy a butaság is kiváltképpen sokszor erőszakossággal párosul.
2021. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Cinkosa vagy ennek a rendszernek azért.
2021. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes kérdező hasonlóan látom a helyzetet baloldaliként, hogyha találkozom egy magad fajtával, akkor olyan agresszívvá válik, hogy az be.zarás. De én semmi baj. Neked legyen az a meggyőződésed, ami, nekem is ami. Jövőre vége lesz a kis királyodnak utána meg jobb lesz.
2021. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Szerintem ennek az oka az az, hogy "kissebségben" érzik magukat, számukra ti, a Fidesz vagytok a többség.

Az ellenzéki pártok gyakran azzal legitimálják a nevetségesen alacsony támogatottságukat, hogy a Fideszt okolják hogy az állam és így a Fidesz álltál birtokolt sajtó miatt nem jut el az üzenetük, a politikájuk a választóhoz. Szerintük a Fidesz ezért népszerű. Azt az üzenetet sulykolják a választóiknak, hogy a fideszes szavazók tájékozatlanok, nem fogyasztanak elég széles spektrumú médiát, horribile dictu vidékiek.

Az hogy erőszakkal próbálnak megtéríteni, annak. feszültségnek az eredménye, hogy 11 éve semmit sem értek el politikailag, és ezt a saját médiájuk sulykolja továbbhergelve őket.

2021. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Én általában nem akarok senkit sem "téríteni", nem is szeretek heves vitákba bonyolódni mikor politika a téma, viszont rendszeresen megkérdezem azt a maréknyi fideszes ismerősöm, hogy sorakoztasson fel reális érveket, hogy mi a jó a fideszben, azon kívül hogy "jönnek a migráncsok", vagy "mer a gyurcsány jobbvót?".

Általában semmivel sem tudnak előrukkolni, és mikor én ellenérvként felhozom a 360 forintos eurót, a kórházaink borzasztó állapotát, a már bizonyított korrupciós ügyeket, csak hebegnek, habognak.

Itt szoktam "térítés" helyett kiszállni a vitából.

Hozzáteszem, nem vagyok teljes mértékben meggyőzve arról, hogy az ellenzék alkalmas lenne, viszont ennél az erkölcstelen tolvaj bandánál minden jobb, akikről még a saját szavazóik sem tudnak érdemben pozitívan nyilatkozni, mindössze kliséket ordibálni.

2021. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Ezt szóról szóra le tudnám én is írni a saját tapasztalataim alapján, csak felcserélve a szerepeket, hogy én vagyok a nem fideszes, és a véres szájúak a fideszesek.
2021. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Én pl kifejezetten ritkán "térítek", mégpedig azért, mert ha valaki épelméjű de valamilyen oknál fogva mégis fideszes, akkor valószinűleg vagy pénze van belőle, vagy annyira nem ért egyet semmi egyéb baloldali ideológiával, hogy vagy nem is látja ezt a pofátlan mértékű lopást ami történik, vagy elfogadja mert még mindig jobb mint a baloldal. Ha meg valaki totál agymosott, a 200 fős falujába el sem jut ellenzéki média, csak annyit tud hogy migráns rossz, Soros elpusztít minket, annak hiába beszélek. Szóval én inkább csak csendben vagyok általában, amikor pedig szavazni kell teszem a dolgom, ennél többet nagyon nem tehetek. Az embereknek meg kéne tanulniuk egy kicsit normálisabban kezelni a politikát. Teljes szívből gyűlölöm a fideszt, ennek ellenére több nagyon jó barátom van akinek az egész családja fidesz fanatikus.
2021. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!