Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltástagadók most szomorúak...

Az oltástagadók most szomorúak? Kiderült, hogy nem volt minden motorbalesetes és egyéb halott beleszámolva a covidos áldozatok közé.

Figyelt kérdés

Szóval a halálozási világbajnoki címünket nem veszélyezteti senki!


[link]



2021. jún. 2. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

#9

Sokan magánúton nézetnek ellenanyag-szinteket. Szerinted akkor az egy algoritmus alapján előre el van döntve, hogy kinek milyen érték lesz? Többen is közvetlenül az oltás előtt is nézettek szintet, ami akkor még nulla volt. A laborvizsgálat meg nem tudja, hogy te kaptál-e oltást, ha igen milyet, voltál-e beteg stb.

Biztos forrás xd. Ha ez igaz lenne, akkor ez ugye bűncselekmény a gyógyszergyártónál, annak a bejelentésének elmulasztási kötelezettsége pedig szintén az.

2021. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

9


Akkor a "mellékhatások" amik az oltás után jó pár embernél jelentkeznek(láz,hőemelkedés,karfájdalom), az mind pszichoszomatikus?

2021. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
Az is kiderült,hogy Romániában több ezer covidos halottat eltitkoltak,meg az is,hogy Ukrajna egyes részein nem vezettek nyilvántartást se a covid betegekrőo,se a cividban elhunytakról,teháat ez a "világelső" elég gyenge lábakon áll.Amúgy én tùl vagyok rajta kb közepes lefolyással,és posztcivid nélkül megvagyok,nem szeretném magam beoltatbu
2021. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%

9-es vagyok.

Betanított munkás, de az ott dolgozó tudósok mondták neki. Nem kamu.

A tesztek valamilyen módon érzékelik, hogy ki kapott oylan placebot, vannak az oltásban nano részecskék, amiket a teszt érzékel.

Bűncselekmény, de mindenki le van fizetve.

A mellékhatásokat meg csak beképzelik az emberek.

2021. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
14. logikus, hogy egy ilyen titkot, amit senki se tud és az egész céget tönkretehetni ha kiderül, egy betanított munkással osztják meg... Én meg a Mikulás vagyok... Te meg hiszel bennem.
2021. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!