Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter vagy Karácsony...

Jakab Péter vagy Karácsony Gergely? Kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Őszintén én nagy fideszes voltam, nagyon sokáig, vagy 2016-ig, viszont hát mindenki tudja, hogy változnak az emberek, az álláspontok. A covid értette meg velem, hogy ezeknek mostmár menniük kell. Eddig úgy voltam vele, hogy mindegy ki, csak ne fideszék, de ha már szavaszok, akkor inkább mégis csak megfontoltan, átgondoltan.

Mindkét úriembernek hallottam már nyilatkozatát meg stb, de igazából semmilyen programjukat nem ismerem, egyszerűen nem is tudom melyikük lenne a magyar nép számára a legelőnyösebb. Megkérlek titeket, hogy segítsetek eldönteni.

Nehezen hiszem el, hogy kiírtam ezt a kérdés, nagymamám valószínűleg kitagadna most. Nyugodjon békében, de anno még én is sokat adtam arra, hogy ,, Viktor volt az aki nyilvánosan kimondta, hogy ruszkik menjetek haza, ezt sose felejtsd".



2021. jún. 2. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%

Márky-Zay Péterre. :D

A ruszkik haza dologba meg öreganyád túl sokat látott. Ez neki elnézhető, akkoriban könnyű volt az embereket megvezeteni. (meg most is)

Orbán a kezdetektől ezért dolgozott. Már harminc éve is alattomos féreg volt, csak ez a hatalomtól biztonságos távolságban nem volt egyértelmű.

2021. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így van, de nem csak nála. Ismerek olyan embert, aki iskolaigazgató lett nemrég, de lassan már úgy él és úgy beszél, mint az angol királynő, nem mellesleg egy korrupt, bosszúálló ember lett belőle. Sajnos ezt látom, hogy a hatalom nagyon sok emberből a rosszat hozza ki, de ez Orbánon se látszódhatott anno, ellenzéki politikusként az embereknek olyan volt, mint egy igazi megváltó, kisebb koromban talán én is ezt gondoltam.
2021. jún. 2. 23:52
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Két született vesztes közül valóban nehéz választani.
2021. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Jakab egy bohóc, Karácsonynak meg illene nem otthagyni Budapestet. Dobrev egyértelmű nem, úgyhogy csak egy valódi lehetőség van.
2021. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Csak a fidesz.
2021. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy voltál te fideszes.
2021. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha magyar vagy, akkor nincs más választásod, mint a Mi Hazánk.
2021. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, az nem kérdéses, hogy a Fidesznek mennie kell. Túl sok kárt okoztsk már a hazának. Tehát ha adhatok egy tanácsot: az Ellenzéki Összefogás előválasztásának győztesére szavazz majd, bárki is lesz az.
2021. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Igen!

Tök életszerű, hogy jobboldaliként vérkomcsira teszem az x-et. (vagy fordítva)

2021. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

- Karácsony úr, mondana néhány szót angolul kérem?

- Persze! Metró Goldvin Májer Váááá

2021. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!