Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely 99%-ban...

Karácsony Gergely 99%-ban Gyurcsány?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Láttam azt a "hírdetést"

Nem vagyok nagy tüntetős, de ezért utcára mennék. Kérem vissza a régi hírdetéseket. Tököm ki van már, hogy mindenfele csak a kormány propaganda. Inkább sózzanak rám valamit, legyenek szexéhes milfek a közelembe, írjon rám móni vagy bármi, DE ELÉG A PROPAGANDÁBÓL!!!!

Tényleg nem tudom mi a nyavaját akar ezzel a fidesz. Milliárdokat költ erre és csak maguk ellen hergelik a népet ezzel a hülyeséggel, hiszen nem lehet sehova se lépni már a propaganda nélkül. Aki nem politizál, annak is a pofájába tolják. A gyerek is nézne esetleg egy youtube mesét vagy bármi és megy a propaganda. Inkább valami hírdetést toljanak már az arcába, ne ezt az eröltetett vackot.

2021. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugye? Én csak szeretnék zenét hallgatni.
2021. jún. 8. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

#2

Én egy ilyen nyugtató videót néztem, egy cuki állatost és 5 percenként "GYÚÚÚRCSÁÁÁÁÁNY".

Most komolyan erre költ milliárdokat a kormány?? Inkább a gazdasággal törődne, vagy kormányozna rendesen és nem kellene lejárató kampány csak azért, mert Gyurcsány is hitelesebb már, mint ők.


Valamint mi a szándék??

Mindenki tudja, hogy a kormány miatt látják ezt a khmm...-t is, ezért nem Gyúrcsányt fogják utálni, hanem a kormányt.

Eddig meg voltam békélve azzal, hogy a fidesz van. De már változás kell. Elegem van abból, hogy mindenfele a kormány propaganda van. Előtte meg Győrfi Pál köszönt be, hogy "maradjanak otthon". Elegem van, nem lehet ezt bírni. Hogy itt megy a politika oké. De ott ahol semmi keresnivalója???

2021. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis az emberek DNS-ének 99%-a megegyezik. Ezért még a kérdező, de még Orbán is 99%-ban Gyurcsány és fordítva.
2021. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Orbán 100%-ban Putyin? Igen. Minden százalék orbán Putyin, de nem minden százalék Putyin Orbán.
2021. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
1# nem tudom mi alapján válogatják a hirdetéseket egy darabig folyton ezeket láttam én is, most meg ilyen jaj szegény cigányok meg b.zik...
2021. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
A disznó DNS-e 1%-ban tér el az emberétől, tehát az ember 99%-ban disznó? Mondjuk lehet... Röff röff! :D
2021. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából jelenleg 5%-ra, vagy többre becsülik az eltérést a sertés és az emberi DNS között, de ami legalább ugyanolyan lényeges, hogy az embernek 46, a sertésnek csak 40 kromoszómája van.

Mindenki megnyugodhat, senkiből nem lesz sertés.

2021. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!