Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldal miért...

A magyar baloldal miért ellenez egy kínai baloldali egyetemet ?

Figyelt kérdés
Elvileg egyazon eszmét (kommunizmus? szocializmus?) követik, egy oldalon kellene állniuk.

2021. jún. 8. 22:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
24%

Mert ellenzékben vannak és mindent elleneznek. Amikor a baloldal kormányzott, nagyon jóban voltak Kínával.


Nem véletlen, hogy sok baloldali nagyágyú hallgat, csak Karácsony meg Baranyai égeti magát.

2021. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Mióta kommunista az, hogy 3-4 milliós tandíjat kérnek és csak a burzsoázia gyerekeit veszik fel?
2021. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
12%
Én szabadpiaci kapitalizmus párti vagyok, nálam jobban kevesen rühellik a kommunistákat, meg az ilyen eseteket, amikor fölöslegesen szórja az állam az adófizetők pénzét. Még gondolkoztam is ,hogy kimegyek tüntetni, erre látom, hogy a szélsőkommunista Mérce egykori főszerkesztője Jámbor András megy a tüntetés élén, és csak lestem, hogy pont azok tüntetnek a kommunista egyetem ellen, akik konkrétan fel akarják támasztani a kommunizmust Magyarországon. Lényegében nem sok a különbség van a két oldal között, mind kommunisták, a harc azért megy, hogy kié lesz a zsákmány (vagyis az adófizetők pénze).
2021. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Semmi bajunk egy kínai baloldai egyetemmel ha a saját pénzükből építik fel. A MAGYAR adófizetők pénzét adják a MAGYAR egyetemeknek ahol a MAGYAR CSALÁDOK gyermekei tanulhatnak ÁLLAMILAG finanszírozott szakokon.

Na kedves kérdező most hallgatom a fidesz álláspontot, hogy miért nem lenne jobb az ha a keresztény és családbarát kormányunk a MAGYAR családokat támogatná.

Tényleg K:RVA kiváncsi vagyok már erre. Mesélj kérlek.

2021. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
16%

5: épeszű ember nem gondolhatja, hogy egy budapesti egyetemen nem fognak magyar diákok tanulni.


De hogy te is megértsd: ez az egyetem MAGYARországon lesz, sokat segít a MAGYAR felsőoktatás színvonalának javításában, mivel színvonalasabb bármilyen magyarországi egyetemnél, az újonnan felépülő városrész MAGYAR tulajdonban marad, és kínai pénzt csatornáz be a MAGYAR felsőoktatás színvonalának emelésére. (Igen, az üzemeltetésre Kínából fog MAGYARországra pénz áramlani.)

2021. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
80%

"Igen, az üzemeltetésre Kínából fog MAGYARországra pénz áramlani."


Erre tudnál forrást adni? Mert gondolom nem csak úgy kitaláltad az egészet, ugye?

2021. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
81%

5: fognak magyar diákok is tanulni, akik kapnak ösztöndíjat, de ez a kisebbség lesz, mert egy fizetős egyetem a tandíjakból tartja fenn magát elsősorban, ezért a diákok többsége fizetős lesz: gazdag magyarok, illetve külföldiek


A többség tehetős embernek, külföldinek, ne közpénzből, hitelből építsünk egyetemet.

2021. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem csak a balodlal ellenzi, mindenki ellenzi, aki nem Fideszes.

2. A baloldal nem azt jelenti, hogy kommunista, ahogy a jobboldal sem fasisztát jelent. Egy valódi jobbközép és egy balközép politikus is elitéli a szélsőbalt, szélsőjobbot egyaránt.

3. Attól függetlenül, miylen ideológia, egy másik ország állami egyetemét miért mi magyar adófizetők fizessük?

4. Visszakérdeznék, egy magát jobboldalinak tartó kormány miért támogatja a kommunisták egyetemét?

2021. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
59%
2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
10%

Alapvetően két ok miatt:

A magyar baloldal nem magyar - érdekét követ, ők maguk mondják, hogy Egyesült államszövetséget akarnak, nem országokat.a magyar baloldal nem baloldali, a globális világ hívei, ami hát finoman szólva nem a dolgozó emberek érdekét követi.


De láttuk 15-20 éve, mikor még az MSZP létező párt volt, már akkor is milliárdosok vezették.


Lehet fujjolni, meg nem kedvencem, de Thürmer legalább ott maradt a baloldalon.

2021. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!