Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország kétfelé...

A Cenz Ura kérdése:

Ha Magyarország kétfelé szakadna (egy nyugati demokratikusra és egy keleti orbanisztikusra) hány év után kéne szögeskerítést építeni hogy ne szökdössenek át az éhező keleti részről a nyugatiba?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 23:13
A kérdező szavazást indított:
1-2 év után
3-5 év után
több mint 5 év után
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

A nyugati részbe minek?


Az hamarabb eltünne.

2021. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az országnak. Mivel Orbánék úgyis keletre húznak, gondoltam legyen övék a keleti országrész
2021. jún. 8. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem rajongok érte, de azért annyira tragikusnak sem tartom a helyzetet, 11 éve Orbán rendszerben élünk és nincs semmilyen szöges kerítés az osztrák határon, bárki szabadon átmehet a "demokratikus" nyugatra,ha "éhezik", mégsincs tömeges elvándorlás.
2021. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Így is ketté van szakadva az ország: Pest és vidék.


Pest multikulti, tele celebbel, de hosszútávon szerintem egyre élhetetlenebb lesz, mert az a divat, hogy mindenki Pestre megy lakni, mert hát ott milyen jó... oda tömörül a fél ország.


Vidék: igazán értékeket hordoz, és hordozna, ha egyes részeit nem csúsztatták volna le szánt szándékkal.

2021. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kelet-nyugat ügyében nézd meg a választási térképeket!


Miskolc, Eger, Tiszaújváros, Szeged stb mind baloldali többségű városok.

Székesfehérvár, Győr az Sopron meg fideszes.

2021. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Még egy éhezésfixált elmeroggyant kérdés. #Ásítás.
2021. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!