Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a hanyatló Nyugaton...

Igaz, hogy a hanyatló Nyugaton pokol az élet, Magyarországból viszont valódi tündérkertet varázsolt Orbán Viktor miniszterelnök úr és csapata?

Figyelt kérdés

Már mindenhol hallani, hogy nem lehet létezni Nyugat-Európában, mert mindenhol ezek a genderek vannak, meg a migránsok, alakulóban a kalifátus és hadjárat folyik a normális emberek ellen, minden juttatást a perverzek, deviánsok kapnak. Állítólag Svédországban már rendes heteró ember munkát sem kaphat, át kell operáltatnia magát nővé. A nemzeti kultúrát kiirtották, az emberek már beszélni sem tanulnak meg, nemhogy írni-olvasni. Hatalmas a munkanélküliség, aki nem hajlandó Sorost szolgálni, az éhezik. Szörnyű dekadencia van mindenhol, meg a pénz az isten, nincsenek már értékek.


Itt Magyarországon viszont Orbán Viktornak és a Fidesznek köszönhetően a normális embereket támogatjuk, a deviánsoknak nem osztunk lapot, a család a fontos meg a gyermekek, a keresztény múlt, a lelki értékek, az ősi tisztaság és természetesen a csodálatos nemzeti kultúránk, ami virágzik. A gazdasági helyzet is kiváló, nagy a jólét.


Ti is így látjátok a helyzetet, vagy esetleg másképpen?



#Orbán Viktor #kalifátus #dekadens Nyugat
2021. jún. 9. 01:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
A hívek komolyan elhiszik, hogy áramlanak vissza az emberek nyugatról, ahol a muszlimok és egyéb migránsok miatt már az utcára sem lehet kimenni, ezért menekülnek ide, a béke hazájába, ahol jóságos és igazságos vezetés uralkodik.
2021. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Még szerencse, hogy ilyen radikális a kormány bevándorlás politikája. Különben már tele lennénk svájci, norvég, svéd és német gazdasági migráncsokkal, akik az ottani fundamentalista, gendersemleges muszlimok elöl menekülnének hozzánk és vennék el a közmunkánkat.
2021. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
97%
Orbán egy ge@i😂
2021. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen. A nyugat a szakadék szélén áll, ez nem vitás. De hála a mi nagy, bölcs vezérünknek, mi egy lépéssel előttük járunk.
2021. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Én sok felé utazgattam, de van benne igazság, hogy lezüllött néhány Nyugati ország, de nem az összes...azért ne túlozzunk! Anyagilag jobban élsz kinnt,de valóban sok a migráns, azért Spanyolországban miden szempojtból jobb mint itthon( társadalmi, szociális élet), nem sok közel keleti migráns van , s akik vannak beilleszkedtek. Németországban, Franciaországban, Svédországban szeritem a legroszabb a helyzet, ott alig látni törzsgyökesres erópait! Sok Némettel találkoztam Paraguayban,Argentinában akik a migránsok elől menekültek el, s utálják Merkelt. Én 9 év után hazajöttem, s sajnos itt is rengeteg lett a nem európai gyökerű külföldi,úgyhogy ez sem tündérkert, de persze vidéken jobb, Budapesten a legroszabb a helyzet,akármilyen szépen tud egy külföldi Magyarul, felismerem, ha nem hazánkfia! Nos én a személyes tapasztalataimat osztottam meg, üdv.: Attila
2021. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 hypno ***** válasza:
100%

#15


Paraguayban, Argentinában vélhetően olyan németekkel találkoztál, akik az oda menekült náci rokonságot mentek meglátogatni.

2021. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Rákosi idejében a Cola-ról tanítottak ilyen baromságokat: a cola a kapitalizmus mérge! Nem engedjük hogy ez a méreg hasson ránk!

Régen olvastam ennyi csökött marhaságot, mint amit a kérdező ide böffentett!

2021. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak vicc.
2021. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én sem tündért, sem kertet nem látok, csak egy dagadt hazudozó pasast, akitől meg hányingerem van.

Ja: meg ezt a hülye kérdést is látom...:)

2021. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Nyugat nem a legjobb, de hogy negyedik honalapító Orbán Viktor. XD
2021. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!