Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Niedermüller minek provokálja...

Niedermüller minek provokálja állandóan a magyar többséget?

Figyelt kérdés
Máskor a fehér, hetero, keresztény emberekkel volt baja, most meg a fociválogatottal meg a szurkolókkal. Mi baja ennek a fickónak?
2021. jún. 9. 19:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Itt csak te provokálsz. De minek?
2021. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
A magyarokat lehet mocskolni,félelmetes képződmények vagyunk a szemében
2021. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mivel provokáltam? Tegnap is ő posztolt egy véleményt, amit feltételezem, a többség nem érez magáénak. Miért kellett volna kollektíve szégyellnünk magunkat?
2021. jún. 9. 19:40
 4/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem tud facebook-ozni. Valamivel neki is be kell kerülnie a hírekbe - ha már polgármesternek csapnivaló.

Neki ezt a szerepet osztották le, ő a rasszista és ő az aki hergeli az embereket. Jakab a faparaszt, FeGyőr az eltartott kisujjal fenyegetőző ifjúkommunista, Dobrev a harcos feminista stb. stb.

2021. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Neandermüller egy barom, annyit nem ér, hogy helyesen leírd a nevét.
2021. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%

Mert ilyen a magyarellenes kommunista DK akinek a szemkilövető a főnöke. Valamelyik titkolja jobban, valamelyik már választások előtt kimutatja a foga fehérjét.


Aki az összellenzéki összeborulásra szavaz az a DK-ra szavaz, aki a DK-ra szavaz az egy korrupt,kommunista, bukott tolvajpártra szavaz.

2021. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
4-es: Igazán "szimpatikus" szerep valamennyi. De miért vevők erre az emberek?
2021. jún. 9. 19:45
 8/25 molnarmarcell21 ***** válasza:
58%
Biztos a Fidesztől tanulta, az ő kommunikációs stratégiájuk, hogy minél megosztóbb kijelentéseket tegyenek.
2021. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Miért csinálnak úgy ezek a Niedermüller szerű képződmények, mintha triviális lenne az, hogy George Floyd emlékére a térdepelés a helyes? Millió egy ellenérvet olvastam, hogy miért NE térdeljen le valaki, kiváltképp ha még nem is amerikai, de egyetlen egyszer sem érvelte meg egy haladó értelmiségi liberális sem, hogy mi a hiba az alábbi gondolatmenetekben:

- Nem térdelek le, mert Floyd méltatlan a fekete bőrűekkel kapcsolatos diszkriminációk mártír arcának, hisz egy drogos bűnöző volt.

- Nem térdelek le, mert az a behódolást jelenti, Isten előtt (ha létezik és hitem szerint elvárja) illetve eljegyzéskor térdelek, de ennek a jelentőségét nem kicsinyítem egy trendi őrület miatt.

- A #BLM nem a rasszizmust ellenzi, hanem úgy alapjaiban a liberális oldallal egyet nem értőkkel van baja, politikai mozgalom, ami a rasszizmusból szavazatokat akar nyerni oly módon, hogy a másik oldalt ellenségnek láttatja.

- A #BLM méltatlan ahhoz, hogy a feketék elleni diszkrimináció fő mozgalma legyen, vandál, anarchista, tolvaj megnyílvánulásaival nem hogy a térdepelést nem érdemli meg, de még építő jellegűnek sem tartom a tevékenységüket.

- Mi magyarok NEM tartottunk rabszolgákat. Van saját történelmünk, nem kell amerikából importálni. Térdeljenek ők, ha szükségét érzik.


Stb... Stb... Lehetne még folytatni, biztos vannak, akik jobban megfogalmazták volna, mint én. A lényeg, hogy ezeket az érveket a Niedermüllerek figyelmen kívül hagyják, és pökhendien rasszistázzák azokat, akik nem térdelnek. Bele se mennek a vitába, el se olvassák a kritikát, hanem elkönyvelik, hogy aki nem ért egyet velül, az egy buta proli-náci fasiszta fajgyűlölő, aki nem elég értelmes, hogy belássa....


Persze, nem ítélem el ettől azt, aki úgy érzi, hogy ez a helyes, legfeljebb jelzem, hogy nem értek egyet vele. Aki meg foci meccsen térdel, az ne csodálkozzon, ha ez a "jelzés" fütyülés lesz. Tetszik, nem tetszik, a foci meccs nem színház és nem finom lelkű emberek mennek oda relaxálni. Az elmúlt 20 évben rengeteget fejlődött a foci drukker kultúra, de senki ne várja el, hogy valami liberális politikai mozgalom "jelképének" mutogatását ne fütyülnék ki. És nem csak a magyarok fogadták így a térdelést.

2021. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Én az összefogásra fogok szavazni, hogy leváltsuk ezt a kormányt, de Niederm. szerintem is egy idióta.
2021. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!