Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Mit szóltok hozzá, hogy már Orbán hűségesebb alattvalói sem tudják propagandával alátámasztani a Fudan egyetem szükségességét?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 11. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Ezalényeg... bocs, azt a szennyet nem vagyok hajlandó elolvasni!!
2021. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fáj az igazság?
2021. jún. 11. 11:26
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
2# nem, fáj a mocskos, aljas hazugság!!
2021. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező

Te, mint a balliberálisok egyik leghűségesebb seggnyalója, mivel magyarázod hogy ugyanilyen beruházásét gyurcsány még ki is utazott Kínába hogy a kínai miniszterelnöknél el tudja azt érni?

2021. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hájaaa ***** válasza:
26%
Majd átrakják Debrecenbe vagy valami más vidéki városba ezt a sz@r kémközpontot és majd orbán is mondja, h hát nem Budapesten épült meg na...csak hát kínának kell BP mert Debrecenbe nem sokat tudna kémkedni
2021. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Szokásos ezalenyeg.hu szint.

Csak fröcsögés van benne, a szókészlete (és ezáltal a célközönsége) a metroállomáson elő embereknek szintjén van.

Persze konkrétum, idézet, link szokás szerint nincs.

2021. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Majd várjuk ki lesz az ezzel kapcsolatos népszavazás eredménye, amikor lesznek konkrét adatok, nem rémhírek meg fake newsok. Ha Budapestnek ez nem kell, biztos vagyok benne, hogy lesz másik magyar város, akiknek majd kell. És akkor Baranyi meg KariGeri kitehet abba a rozsdaövezetbe is pár méhlegelő táblát, egy vidéki város meg kap egy hatalmas lehetőséget. Ennyi.
2021. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen semmit alátámasztani.

Kiemelt állami beruházás lett, hamarosan gazdasági okokra hivatkozva a kínai fél kérésére 1000 évre titkosítják az összes szerződést aztán mindenki b_kaphatja.

Mire népszavazás lehetne belőle a kínaiak olyan kártérítést varrnának a nyakunkba hogy az unokáink is fizetnék.

2021. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerinted melyik vidéki városnak kellene egy kínai kommunista kémegyetem? Ki akar kínai központtá válni, SENKI!
2021. jún. 11. 12:35
 10/15 A kérdező kommentje:
Debrecen pont hülye lenne elrontani mindent azzal, hogy több tízezer kínait enged be. Az a város gazdaságilag fejlődik, de a sok négertől már ÉPP CSAK élhető. Nem minden a pénz.
2021. jún. 11. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!