Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy akar a Patrióta a Partizá...

Molnarmarcell21 kérdése:

Hogy akar a Patrióta a Partizán vetélytársa lenni, ha két hete nem adtak ki új videót?

Figyelt kérdés

Az első adásban is gyakorlatilag csak egy asztalnál ülve beszélt a vlogger, nem volt mögötte komolyabb tényfeltárás, oknyomozás, videós munka. Hol vannak az interjúk, a jobboldali eszmék kifejtése, elmagyarázása?


Én szívesen néznék egy Partizánhoz hasonló színvonalú, mérsékelten jobboldali csatornát.


2021. jún. 12. 10:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, ahogyan a 888 akart a 444-é lenni. Próbálkoznak, de azon túl, hogy nagyon "kreatívan" kitalálnak egy hasonló nevet, másra nem jutnak ezekkel. Van kb. 20szor annyi propaganda honlap, mint nem-fideszes, de azokat össszesen nem olvassák annyian, mint a nem-fideszeseket.
2021. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

#1!


A 444 elnevezésében sem látam azt a fene nagy kreativitást. A 888 neve jól jelöli, hogy minek akart az ellenpólusa lenni.


A valóság persze az, hogy ballib propagandából van 20x több, de a tények ne zavarjanak. :)


Úgy tűnik, hogy a Patriótát hamarabb lőtték fel, mint megtervezték volna a műsoraikat.

2021. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

2. a 444 melyik másik hasonló oldal nevét másolta? És a Partizán?

Ha 20x több baloldali "propaganda" van, akkor másolj már be ide mondjuk csak 40-et, hiszen fideszesből van a 888, origo, hirado, pestisrácok, ripost, magyarnemzet, heol, beol és társai, meg még a többi. Szóval itt csak 8at soroltam fel. Ha csak ennyi lenne, akkor is szerinted 160 baloldali van, ebből felsorolni 40et semmiség.

2021. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

1, azaz Szalmabáb elvtárs!


Nem mondtam olyat, hogy a 444 másolna bármit is.

A te állításod alapján összesen 0,4 ballib médiatermék van. Könnyen belátható, hogy ez az állítás nem igaz.

2021. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy a 20x-os különbség nyilvánvalóan hülyeség, de ha ilyet írtál, akkor én miért ne írjak ilyet. :)

És az a legszebb, hogy azonnal nekem kell bizonyítanom, miközben én csak megismételtem a te hülyeségedet ellenkező előjellel.

20x-os különbség nincs, de egyértemű ballib médiatúlsúly van. Csak a ballibek megszokták azt a kényelmes állapotot, amikor a média 90%-a az ő kezükben volt.

Ehhez képest tényleg végtelenszeresére nőtt a konzervatív média, de közel 0-át kellett felszorozni.

2021. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne hülyeség az, hogy 20x több a fideszes média? Soroljam? Tessék: TV2, pestitv, rádió1,retroradio, bestfm, karcfm, petőfi, kossuth, M1, Duna, M2, M5, hírtv, 888, origo, pestisracok, 24 Óra, magyarnemzet, demokrata, vg, kemma.hu, szon.hu, duol.hu, baon.hu, delmagyar.hu, vaol.hu, zaol.hut, eol.hu, szoljon.hu, nool.hu, haon.hu, veol.hu, boon.hu, feol.hu, szon.hu, bama.hu, kisalfold.hu, beol.hu, heol.hu, hirado.hu, mandiner, magyar hírlap, karpatok.net, index, bors, metropol, nemzetisport, ripost, szabadfold, mandiner, figyelo, kontra, napi, novekedes, vasarnap.hu, bors, a megyei hírlapok (Békés megyei, Heves megyei, stb.), és akkor még nem soroltam fel mindent, ami a KESMA tulajdonában van.

Tessék, ha annyira baloldali médiatúlsúly van, akkor fel tudsz sorolni minimum ennyit (nem mintha akkor túlsúly lenne, de ennyit se tudsz).

2021. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

#6!


Ha neked a sport is politika, akkor nincs miről beszélnünk.


Van ebben a cikkben egy kép, elég lesz azt megnézned.

[link]


Igen, tudom, hogy 2018-as és megszűnt pár ballib termék azóta, de született is. Elég csak a legalja ezalenyeg.hu-ra gondolni.

2021. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hol volt szó politikáról? Médiatulsúlyról volt szó. De akkor vedd ki azt az egy sportujságot (Ami mellékesen elég sokat politizál).

Azon az egy képen érdekes módon a fele sincs rajta annak, amit én felsoroltam :)

Látszik mennyire hihető és objektív.

2021. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

#8!


Ez éppen a te hitelességedet és objektivitásodat minősíti, mert leírtál egy csomó olyat, amit a kutya sem ismer, senki nem olvas. Ilyen erővel csinálhatnál még 100 másikat és verhetnéd büszként a melledet, hogy mennyi van.

Tipikus ballib hamisítás. Mert ezek tényleg léteznek, tényleg jobboldaliak, csak éppen nem országosak és ha én nem ismerek mindenféle vidéki ballib szennylapot, akkor vered a melled, hogy igazad volt.


A fenti cikkben amúgy 100x korrektebb nálad, mert olvasottsági adatokat is közöl.

2021. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%

"csinálhatnál" aha, szóval ezek nem léteznek? Vagy én csináltam? Vagy attól mert te nem ismered, ezért senki nem olvassa?

Tehát mert a fideszes szennyet alig olvassa valaki az olvasottsági (és nézettségi) adatok szerint, és még a fideszesek is a nem-fideszes olalakat olvassák és az RTL-t nézik, ezért baloldali a médiatúlsúly? Ha nem hazudnának, nem veszítettek volna el egy rakás helyreigazítási pert, nem lehetne bírósági ítélet után hírhamisítónak hívni a híradó szerkesztőjét, akkor talán olvasná és nézné is valaki a millárdokból fenntartott propagandamédiát is. Meg kellene próbálni a minőségi ujságírást és nem 444 ellen 888at indítani (amit alig olvasnak), vagy a Partizán ellen Patriótát (ami meg gagyi, unalmas, szintén nem érdekel senkit).

A legkevésbé se érdekel, hogy egy vérfideszes szerint egy propaganda oldal hiteles, korrekt. Kb. mintha a marhákat kérdeznék arról, hogy mi a véleményük a vágóhídról.

2021. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!