Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borítékolható hogy nem lesz...

Borítékolható hogy nem lesz kormányvaltas szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem igen.

A Jobbik konkrétan szembeköpte MEGINT a szavazóit.


2021. jún. 15. 14:09
 1/9 Rothadó Narancs ***** válasza:
83%
Borítékolható a fityesz részéről a csalások magas száma.
2021. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hála istennek nekem már nem számít, már csak 5 hónap és elmegyek innen, nem várom meg a választásokat sem :D
2021. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Összefogás párti vagyok btw.
2021. jún. 15. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha a józan ész nyer, akkor nem a ultraliberálisok nyernek.
2021. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem most biztos nem lesz meg a 2/3 a Fidesz javára. Hogy váltás lesz-e azt nem tudom. Az előválasztás eredményétől függ.
2021. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Hármas, irigyellek. Megkérdezhetem, hogy hová mész? :) Mennyire bonyolult maga a procedúra? Eddig még úgy voltam vele hogy csak-csak kibírható, de már úgy vagyok vele hogy maradjon itt akinek hét anyja van...
2021. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hiszek már abban,hogy itt vannak demokratikus választások. El nem tudom képzelni azt,hogy a fidesz az emberek döntésétől teszi függővé a hatalmát. Szerintem az van,hogy ők eldöntötték,hogy 2/3 lesz és kész. A többi színjáték.
2021. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:
100%

Nem borítékolható. Azokban a körzetekben, ahol az elmúlt 3 választást az orbánita jelölt nem 50+ %-os eredménnyel nyerte, a kormánypárt veszíteni fog.


Ha tényleg összefogás párti vagy, és el akarod zavarni ezt a velejéig romlott rablóbandát, akkor nem ilyen gumicsontokkal foglalkozol, hanem elmész az előválasztásra, aztán a rendesre.

Amikor feláll az új parlament, akkor meg jöhet a pártpolitika.

2021. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nem borítékolom egyik oldal győzelmét sem.
2021. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!