Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új torveny szerint a Harry...

Az új torveny szerint a Harry Potter film is tiltó listára került. Pontosan hanyadik resze?

Figyelt kérdés
En vegigneztem a teljes sorozatot tobbszor is, de nem emlekszek, hogy a homoszexualitas temaja barmikor is emlitesre vagy megjelenitesre kerult volna.

2021. jún. 16. 08:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Allitolag a Baratok kozt is. De ki lesz az az elvetemult aki vegignezi es ellenorzi az osszes reszet? :)

Viccen kivul a mai vilagban mar olyan sok helyen erheto el a kerdeses tartalom, hogy nem keves adofizetoi penzbe kerul a kerdeses tartalom szurese es az esetleges jogsertesek targyalasa.

2021. jún. 16. 08:44
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de ez nettó f@szság
2021. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha a regény-verziót elolvasod, láthatod, hogy Dumbleodre elég gay :)
2021. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem, ezt már csak utólag találták ki.


A filmben nincs semmi bzulás.

2021. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

"Ha a regény-verziót elolvasod, láthatod, hogy Dumbleodre elég gay"

Az összeset olvastam, voltak hülye dolgai, de nekem sosem esett le, hogy meleg. Amikor még bejelentette az írónő nem tudtam vele mit kezdeni. Sosem gondolkodtam rajta, hogy kihez vonzódik. Sok tanárról nem tudtuk, hogy mi, nem is tartozott a sztorihoz.

2021. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%

A Harry Potter filmeket nem kell betiltani, mert nincs bennük b*zi. Csak manapság divat, hogy akinek nincs csaja és gyereke, azt rögtön be kell állítani homokosnak. Az LMBTQ lobbi szerencséjére Albus pont ilyen, így utólag besorolták a farokrajongók közé.

Inkább az a meglepő, hogy nem az LMBTQ lobbi kezdeményezte a film betiltását, mert abba külön budi van a lányoknak és a fiúknak.

2021. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz a Harry Potter tiltólistán,mert nem a homoszexualitást népszerűsíti.
2021. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

Eddig se néztem a sok szuperhős bziqrvát, ami egy ideje megy a jenki szemetekben."


A magyar szemét meg igénytelen nézhetetlen hulladék

2021. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
22%
Ez a reteklklub dezinformációs kampánya, felültek a libsi hisztivonatra.
2021. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
20%

Az RTL Klub is csak hisztizik,de minek?

Miért jó ez neki?

2021. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!