Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pedofília törvénynek van...

A pedofília törvénynek van köze ahhoz, hogy a tv2 híradóban minden nap leadták, hogy egy férfi meztelenül ült le egy online órára?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja minden nap leadták, hogy valaki alsógatya nélkül ül le egy elte s meeting re. Azt nem tudom, hogy rossz volt-e a képminőség, vagy ki blur özték, de nem sokat lehett látni.

De ugye a híradót az 1 éves is nézheti egyedül.

Most meg annyi mindent be akarnak tiltani a pedofíliára hivatkozva.



2021. jún. 17. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden média a szenzációs híreket adja le, mert arra vannak az emberek rákattanva. Amerikából tanulták
2021. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

1. nem akarnak annyi mindent betiltani. A 18 év alattiak felé irányuló propagandát akarják korlátozni és a szülőkre bízni a témában a döntést, hogy otthon mit hagynak a gyerekeiknek és mit nem. Most is ott van minden filmnél a korhatár jelölés, ettől még az én gyerekeim megnézhették kicsiként is a Marvel filmeket meg az ufós és vámpíros sztorikat, ellenben a Harry Pottert kikapcsoltam a harmadánál, mert az akkor még nem volt nekik megfelelő (később megnéztük, könyvben pedig együtt olvastuk már azt is akkor). Mint szülő el tudtam dönteni a jelölés és a tartalom ismeretében hogy eleve engedem-e nekik vagy sem, senki nem szólt bele. Ellenben ha az iskolában adtak volna le vámpíros filmet, akkor azok a szülők akik ezt nem akarták volna, nem tehettek volna ellene semmit sem.

2. a híradót elméletileg nem nézhetné meg a gyerek, egyedül semmiképpen - de ha a szülő felelőtlen és hagyja az az ő dolga. Nem az iskolában mutogatják a gyerekeknek.

3. most komolyan nem érted mi ebben a meztelen emberes felvételben a gond?

2021. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Ahhoz biztos nincs.

Szerintem a tavalyi Coca-colás meleg reklámhoz, meg a melegek örökbefogadást népszerűsítő reklámjaihoz, meg a városházára kitett szivárványos zászlóhoz, meg a Meseország mindenkié c. könyv megjelenéséhez.

De ez csak az én véleményem, nem voltam ott, amikor ezt a Fidesz boszorkánykonyhájában kifőzték.

2021. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Híradóknál nincs korhatáros megjelölés, azért hogy minden szükséges infó eljusson már a kisgyerekekhez is, gondolom.

Hát nekem se tetszik, hogy valakinek ott a bránerje a tv ben, de a tv2 híradóiban csak olyan mehet le amit a fidesz ellenőrzött előtte. Most akkor nekik ez tetszik??????? Vagy ürügy a törvénymódosításra?

2021. jún. 17. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

"Híradóknál nincs korhatáros megjelölés, azért hogy minden szükséges infó eljusson már a kisgyerekekhez is, gondolom."


Ez abszolút nem így van. Én már régóta nem nézek tévét, tehát csak a 10-15 évvel ezelőtti híradókra tudok visszagondolni, de egy híradóban pont nem olyanok vannak, amik egy kisgyerekre tartoznak.

Hogy a különböző pártok éppen mivel vádolják egymást? Hogy a világ másik részén hogyan ölik egymást az emberek vagy a katonák a védtelen civil lakosságot? Hogy a migránsok éppen mit művelnek nyugat-európai városok utcáin?

Ehhez képest már csak "enyhe" hír, ha mutatnak egy közlekedési balesetet összeroncsolódott autókkal és sorolják, ki halt meg, ki szenvedett életveszélyes sérüléseket stb.

Amit az RTL Klubon csináltak, hogy a híradó végén mindig volt egy vidám kicsi hír, talán ez érdekelhet egy gyereket (de számára sincs jelentősége). Mondjuk, hogy bejelentik, hogy elefántbébi született a hamburgi állatkertben. :-)

Mi a gyerekeink előtt nem beszélünk még a migránsokról sem, nemhogy a pártok acsarkodásáról vagy a világ más részein folyó öldöklésekről. Ne ez kösse le a figyelmüket, hanem Vackor, Süsü, Kisvakond, Thomas a gőzmozdony és ehhez hasonlók.

2021. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4 a híradót magát nem engeded egy kisgyereknek megnézni, hiszen tudod hogy abban a hírek milyenek. Nem kell hozzá külön korhatár.

Ahogy ha ki van írva hogy szexfilm, ott sem kell külön magyarázni, hogy gyereknek nem való.

" de a tv2 híradóiban csak olyan mehet le amit a fidesz ellenőrzött előtte. "

Most kezded a baromságot? Nem ellenőriz le semmit a fidesz, nem a fideszé a TV2, van tulajdonosa. Az RTL klubban mindent ellenőriz a dk?

2021. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jah, az akció, thriller, pszicho, horror filmek némelyikét meg megnézheti egy 6 éves, de a híradó még ezeknél is durvább? Ha egy filmet archív híradónak álcáznák akkor oda nem kell korhatár megjelölés?

A TV2 nem a Fidesz propaganda adója? Mi van? A 20 év alatt egyetlen Fidesz t szidó hír se volt, csak annyi, hogy ha like olsz egy olyan post ot ami nem tetszik a Fidesz nek, akkor már másnap nem kell dolgozni

2021. jún. 17. 13:28
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Mondj már olyat amit hivatalosan megnézhet egy kigyerek? Még a Piedone filmek is korhatárosak.

Miért kell most átesned az ostoba hazug ballib szerepébe?

2021. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Batman, farkasokkal táncoló, retenthetetlen, huncutka
2021. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A bráner mutogatás családi vacsoránál mióta normális a Fidesz nek?

De a piedone filmek meg nem? Egyikbe volt egy homoszexuális, de még a Szomszédok ba is. Ezeket a törvényeket a Fidesz hozza.

2021. jún. 17. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!