Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A felnőttek(18+) LMBTQ jogai...

A felnőttek(18+) LMBTQ jogai sérültek vagy csak a pedofilok vannak keményebben büntettetve és a gyerekektől vannak elzárva az LMBTQP propagandisták?

Figyelt kérdés

Továbbra sem tiltja a törvény, hogy valaki transz legyen vagy meleg vagy leszbi vagy akármi, a gyerekek védelmében született a törvény.


Ezek szerint aki védi az a pedofil törvényt támadja?


2021. jún. 17. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Igen, a pedók most épp felhasználják a melegeket. Csak ezek a szivárványos szerencsétlenek ezt nem fogják fel....
2021. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Ahogy elnéztem a többségnek az nem tetszik, hogy a suliban nem lehet róla előadást tartani, stb.

Ezzel mondjuk nem tudom, hogy mi a gond, mert a biológiai dolgokon kívül a többség nem a suliban tájékozódik a szexről, identitásokról

2021. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
2: Nem igaz, hogy nem lehet róla előadást tartani. Csak az ilyen gyanús népszerűsítő civil szervezetek vannak kitiltva.
2021. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen jogos, mások viszont szerintem nem tartanának előadást róla :D
2021. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
78%
A kormány összemosta az lmbtqt a pedofíliával. Undorító
2021. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom milyen előadás van erről az iskolában, de szerintem fontos lenne, hogy aki érzi, hogy nem olyan mint a többiek az kapjon normális segítséget. Jobb mintha a gyerekek csak az interneten tájékozódnának, szerintem az veszélyesebb lehet, mint ha egy lmbtq szervezet az osztályfőnök felügyeletével tart egy előadást.
2021. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2# Hát azért iskolában nem kéne hírdetni, pont abban a korban mikor sérülékeny és befolyásolható az egyén.


Az identitás normát meg illene fenntartani az oktatásban.


Majd később 18+ ráér radikalizálódni.


14 évesen teli óvszerrel, meg síkosítóval jöttünk haza a suliból. Volt egy pár egyéni (szexuális) felvilágosító óra.

Azt nagyon élveztük. (Nem a mi tanáraink jöttek.)

Nem is hiszem, hogy bele kellett volna keverniük az egyneműek kapcsolatteremtését.

2021. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!