Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HaOrbán Viktor nem vállalná a...

HaOrbán Viktor nem vállalná a miniszterelnökséget, Kövér Lászlót, vagy Németh Szilárdot választanád ,és miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Egyiket sem. Szíjjártó Páter, Gulyás Gergely, Varga Mihály és Varga Judit csapatból kéne választani.


Kövér nem elég diplomatikus, Németh Szilárd nem eléggé intellektuális. Ez utóbbi nem is értem, hogy merült fel, soha nem volt olyan fontos politikus.

2021. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Németh lehetne a meglepetésjelölt.
2021. jún. 20. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Összezárnám őket egy melegbár külön szobájába
2021. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Orbán Balázs, Rétvári, Deli Andor Szijjártó maradjon külügyminiszter, mert jól beszél angolul is, diplomáciai kapcsolatokhoz is ért.
2021. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Semjén a helyettes, nyilván azért, mert ő a legalkalmasabb.
2021. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

"Németh Szilárd nem eléggé intellektuális. Ez utóbbi nem is értem, hogy merült fel, soha nem volt olyan fontos politikus."

Mégis a Fidesz alelnöke. Többiek pedig:

[link]

2021. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Az egyetlen aki követhetné Orbánt a Fidesz kormány élén, az Szijjártó Péter. Időnként hallom, hogy Gulyás vagy Varga is képes lenne betölteni Orbán helyét, de tapasztalat szempontjából Sz. van az élen.
2021. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ettől a jövőképtől először elhánytam magam, majd takarítást követően összepakoltam a bőröndöt
2021. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!