Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül van még valaki,...

Rajtam kívül van még valaki, aki kizárólag csak azért szurkol a magyar csapatnak, hogy lássa bömbölni a sok gyurcsányistát?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén, hogy utálom a focit. Totál hidegen hagy, jó ha öt percet bírok belőle nézni. De a múltkor is elaludtam meccs közben. Amíg nem láttam a kitett plakátokat nem is tudtam volna, hogy a magyar csapat játszani fog.

Férfiként jobban érdekel pl a körömfestés vagy kozmetika mint a foci (csak hogy érzéleltessem a dolgokat). Engem speciel a küzdősportok érdekelnek (és űztem is őket), mert sokkal jobb ütni-rúgni-fojtogatni a másikat mint egy labda után rohangászni.

Szóval a lényeg, hogy nagyívbe tojok az egész eb-re.


Azonban feltűnt, hogy minél hithűbb gyurcsányista valaki annál jobban a magyar csapat ELLEN szurkol. És amit a gyurcsányisták gyűlölnek az rossz dolog nem lehet. Így bosszúból elkezdtem szurkolni a magyar csapatnak.

Mert én nagyon utálom a gyúrcsányt, mert miatta van még mindig hatalmon az a törpe disznó orbán. Az a hazug féreg a kleptomániás bandájával együtt kizárólag csak annak köszönheti, hogy 2010 óta hatalmon van, mert a gyúrcsány ott van az ellenzékben még mindig. Ha végre elhúzná a pofáját a Parlamentből, akkor azt a pszichopata orbánt is végre le lehetne váltani. De ehelyett inkább összegyurcsányoz mindent.

Mivel már begyurcsányozta a teljes ellenzéket, így képtelenség valaha is leváltani a kleptokrata fidesz. Emiatt gyűlölöm a gyúrcsányt és a gyúrcsányistákat, mert miatta szenvedünk az orbánizmustól ennyi idő óta.


Csak ezért, és nem mert érdekelne bármennyire is a foci, bosszúból szurkolok a magyar válogatottnak, csak hogy lássam a hisztizézt a sok gyúrcsány hívő arcán és lássam majd őket picsogni és visítozni, amikor majd a magyar válogatott jól szétgyalázza az ellenfél csapatát.


Más is érez így?



2021. jún. 21. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy troll kérdés, kitaláció az egész.
2021. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
"Mert én nagyon utálom a gyúrcsányt, mert miatta van még mindig hatalmon az a törpe disznó orbán." Ugy látszik, hogy nem csak a focit nem érted.
2021. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12


Ameddig a gyúrcsány az ellenzékben van orbán ellen, addig 2010-et ismételjük meg újra meg újra. Bár ahogy látom a ballibeknek fontosabb, hogy a gyúrcsányisták megkapják a képviselői fizetésüket, mintsem hogy le legyen már végre váltva a fidesz.

2021. jún. 21. 22:17
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
12: az ellenzék többi pártja sincs oda Fleótért, de jelenleg olyan a támogatottsága a DK-nak, hogy nélkülük nem lehet leváltani a kormányt. Kényszerhelyzet.
2021. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13-ra akart válasz lenni
2021. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14


Tévedés. A DK-val lehetetlen leváltani orbánt, illetve ameddig gyúrcsány a Parlamentben van, addig soha nem lesz leváltva a fidesz. A baj az, hogy a választók többsége még emlékszik 2006-ra, így a DK taktikája, hogy az emberek már elfelejtették 2006-ot nem jött be, csak arra jó, hogy orbán malmára hajtsák a vizet és garantálják neki a kétharmados győzelmet.

2021. jún. 22. 05:12
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kifejezetten dedós szinten vagy.


Nem szeretem a focit, nen foglalkozom vele. Nem szeretem Gyurcsányt sem (Orbánt pláne utálom). Nem szurkolok a magyar csapat ellen, egyrészt mert magyar vagyok, másrészt mert nem ártottak nekem. De nem szurkolok nekik sem. Egyáltalán nem érdekel az EB és a foci, mint sport. Hidegen hagy, nem kísérem figyelemmel. Tedd ezt te is, ne foglalkozz a témával, éld az életed!

2021. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

#14 "az ellenzék többi pártja sincs oda Fleótért, de jelenleg olyan a támogatottsága a DK-nak, hogy nélkülük nem lehet leváltani a kormányt. Kényszerhelyzet."

Csakhogy ezt a kényszerhelyzetet maga a többi ellenzéki párt hozta létre. A dk a kiválásakor alig volt támogatott. Ha akkor felmutatnak egy jobb alternatívát mint amivel az mszp tudott szolgálni, akkor a dk-nak, mint az mszp-ből kivált politikusok gyülekezetének gyrcsány vezetésével el kellett volna sorvadnia. Az volt az a pont ahol az mszp előállhatott volna azzal, hogy lám, a bukott miniszterelnök és azok akik vele együtt tevékenykedtek azok kiváltak a pártból, jöhet egy új kezdet. Ahogy a többi pártnak lett volna lehetősége saját maga erős szavazótábort kiépíteni. Ehelyett hagyták hogy a dk-ba lépjen át egyre több politikus, hogy növeljék a támogatottságukat, legitimálták a dk-t és politikusait, benne gyurcsányt azzal, hogy még a saját szavazóikat is rávették hogy a dk jelöltjeire szavazzanak.

A mai kényszerhelyzetet a többi ellenzéki párt és a szavazóik hozták létre sok év alatt - saját maguknak.

2021. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!