Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Remélem nem gyűlöletkeltő és...

Remélem nem gyűlöletkeltő és bűn, amit kérdezek...?

Figyelt kérdés
de hogy nem tűnik fel a Magyaroknak, hogy a fidesz, majdhogynem a goebbels-i propagandával vezeti meg a Nemzet-et, és ugyanúgy felülnek nekik milliók, mint annó. Más is látja, hogy a katasztrófa felé haladunk, vagy csak én vagyok ilyen borúlátó?
2021. jún. 21. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
A magyarok normális felének már rég feltűnt. Az agymosott fele meg elhisz mindent.
2021. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Hogy képzeled el azt a kataszteófát, kérdező?
2021. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Semmiféle katasztrófa felé nem haladunk, amíg Gyurcsány nem kerül hatalomra.

Ez a göbbelszezés meg szánalmas, találjatok már ki valami újat.

2021. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Igen más is. Egy csomó barom pl az orbáni propaganda hatására beoltatta magát méreganyaggal. Mondjuk ezeket be lehetett volna lóhúggyal is.
2021. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
A nép egy része sajnos lmbqt propagandista, van gödényista meg van pár megveszekedett bolond egoista Fidesz, és DK szavazó és a többi ficsur pajtás. Nos ennyi. A normális embert nem érdekli a cirkusz, mindegy magyar vagy sem az nem szavaz és nem megy bele konfliktusba se. Én ez vagyok.
2021. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Tulajdonképp ebből áll a kormányzásuk.
2021. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

18ban is csak 2.3millioan szavaztak rajuk, azota ez a szam remelem jelentosen csappant.


Azota elengedtek a koltsegvetesi hianyt, meghalt 30ezer magyar a remek egesegugy es hathatos inzezkedeseik miatt, csomoan elvesztettek a munkajuk, plusz homikat is tamadjak, Kaleta, Szajer botrany volt, Kinai egyetem stb. Ez azert mar csak feltunik meg az ostobabbaknak is.


Meg egy gerinctelen toketlen Karacsony is megverte az amugy egesz nepszeru Tarlost Budapesten, szoval vannak biztato jelek.


Hozza teszem 18ig pl a koltsegvetest eleg jol rendeztek, a lopasaikat is elneztek mert jobban elt egy jelentos reteg. Ma mar gyulnek a felhok, inflacio, covid felre kezelese, ezeket megerzik azok is akik nem foglalkonak annyira a politikaval.


A legnagyobb gond h az ellezek nagyresze igen gyenge, de legalabb nem megosztottak, bar ezen fog meg dolgozni a fidesz. (Meleg torveny is ezert szuletett.)

2021. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
#5 aztán mégis itt vered a nyálad a gyk politika rovatában. Ha nem foglalkoznál vele nem is tudnád, milyen kérdések vannak itt.
2021. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

5os, te meg apolitikus vag, aki nem sarozza be a kezez mert sok rossz kozul nem akar valasztani. En is ilyen voltam. De hibas elgondolas, mindig a legkisebb rosszat kell valasztani, meg ha nem is tudjuk melyik az.


Mondok egy peldat jon a vonat ketfele vezet a sine, egyik sinre 10 ember van kotve a masikra 1, te dontesz melyik iranyba haladjon a vonat, ha nem dontesz akkor 50 szazalek h egyik 50 hogy a masik iranyba megy. Mi a helyes valasztas?

2021. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
9: leszállok a vonatról
2021. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!