Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az összefogásra szavazók azt...

Az összefogásra szavazók azt hiszik, hogy ha rájuk szavaznak, akkor egyből bevezetjük az eurót és Ausztria szintű fizetéseink lesznek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 08:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én csak azt hiszem, hogy ha nyernek, akkor nem leszünk Belarusz 2.0
2021. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem a fidernyákok miért ilyen primitívek...

Biztosan van egy réteg, de nem mindenki hisz a mesékben, fölig hogy egy fidesz nevű párt van a kormányon aki fűt-fát ígért és nem csinált semmit 12 évig...

Én csak demokratikus rendszert várok, ésszerű döntésekkel, többkulcsos adórendszerrel, a CSOK törlésével, és talán kicsit helyrerakott oktatással és egészségüggyel.

Ausztria életszínvonalát SOHA és SENKIVEL nem fogjuk tudni elérni, kb. 30 év lemaradásban vagyunk ami köszönhető a tökéletes rendszerváltásnak és a kormányok inkompetenciájának is.

2021. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Amit kérdezel, abban már az sem hisz, akinek 4 elemije van. Az irányváltás, más értékek előre helyezése, kisebb korrupció, erősebb jogállam és hasonlók, mint oktatás, egészségügy kicsit javítása. Az sem biztos, hogy az összefogás jobb lesz, de ha nincs kipróbálva, nem is tudjuk meg soha.
2021. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
A többség azért tudja hogy nem fog változni az anyagi helyzete, max. kicsit rosszabb lesz,viszont végre demokrácia lesz.
2021. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
Stadion,Mészáros,lopnak,oltás,krumpli,LNBTQN.
2021. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
1%
Végre Az RTL nem fogja szidni a kormányt, kicsit vidámabb lesz a híradó.
2021. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%

Alapjövedelem, EU-s minimálbér 4 napos munkahét, 6 órás munkanap és ezt mind finanszírozzák majd a lölö pénzéből meg a 3500 mrd-s EU-s hitelből. S bevezetik az eurót, akkor mindenko ugyanannyit fog keresni, mint most, csak euróban. Tehát ha te 200_000 ft-t keresel havonta, akkor ezután 200_000 eurót fogsz. És ehhez csak jó helyre kell X-elni!4!44!


S mielőtt a #2 elkezdene engem is primitívezni, had emlékeztessem, hogy ugyanilyen degeneráló, trollkodó, lekezelő szöveggel gyalázzák a Fideszeseket évek óta, szóval tessék tűrni, ha éppen a legnagyobb trollokkal trollkodnak!

2021. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%

#5

Leírtál mindent, amit egy átlag ellenzéki 🐑 szokott írni, legközelebb hagyj valamit nekik is :)).

2021. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem hiszek ilyesmit. Szerintem ha nyer az ellenzék, brutálisan nehéz időszak jön, brutálisan sok problémával.


Ugyanakkor egyszerűen már nem tudom elviselni azt az arrogáns, pofátlan, türhő működést, amit a Fidesz csinál. Mélyebbre süllyedtek a szememben, mint a szocik minden büdös aljassága, mert nekik semmi szükségük nem volt ilyen atombiztos kétharmad mellett ilyen hatalmi játszmákra. Olyan szinten eltorzult az értékítéletük szerintem, hogy alkalmatlanná váltak a kormányzásra a szememben.


Ettől sajnos az ellenzék nem lett alkalmasabb rá, de egyszerűen változást akarok, mert a gyomrom nem bírja azt, ami megy.

2021. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
1%
Újabb mézesmadzag! Csak abba nem gondolnak bele, milyen árat fizetne a nép!
2021. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!