Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fanatikus hungarista szurkol...

A fanatikus hungarista szurkolók Fideszes beállítottságúak?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy valaki miért szurkol ezeknek a senkiknek, akik az adónkon élősködnek a vezér tenyeréből.


Szurkoltam is, hogy verjék le a Portugálok a "nagyjainkat", mint vak bálna a tengeralattjárót.



2021. jún. 24. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, a nagy huligán hungaristák jellemzően Fideszesek
Nem, ez nem függ össze a politikával.
59 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem tudom, de te nemzetáruló vagy, az tuti.
2021. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo, en megertelek, komolyan, mert nekem is voltak hasonlo erzeseim (de mindig csak akkor, ha nem neztem a meccset). Ugyanakkor ugy gondolom, hogy ha nezed a meccset, akkor keptelenseg a sajatjaid ellen szurkolni, barmennyire utalod is a Fideszt vagy Orban. Egyszeruen lehetetlen. Probald ki egyszer, hogy nezed es meglatod. A mai meccs, annak ellenere, hogy kiestunk, nagyon erzelemdus elmeny volt.
2021. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Alapvetően fasziszta g.cik. Ez a fidesz fő gyűjtőfogalma manapság.
2021. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nemzetáruló az, aki az elmebeteg vezér által vezetett pszichopaták gyülekezetére bízza az országot a választásokkor.

Nemzetáruló az, aki nevetség és megvetés tárgyává teszi az országot a kirekesztő törvényeivel.

Nemzetáruló az, aki nem oldja meg az egészségügy és a hajléktalanság problémáját, inkább néhány gömböt rugdosó senkit pénzel, mert ez tetszik neki.

Néhány elkényeztetett, agyontámogatott senki távolról sem a nemzet.

2021. jún. 24. 00:30
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
kettest meg kell nyugtatnom, hogy ha jobb iskolába járt voilna, a magyarságát kicsit pallérozta volna még, ráadásul fel tudná fogni azt a temérdek pénzt mi mindenre elkölthette volna ez az ország, minden but aszavát visszaszívná most.
2021. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%

"Nemzetáruló az, aki az elmebeteg vezér által vezetett pszichopaták gyülekezetére bízza az országot a választásokkor."


Oké, akkor ezek szerint mindenki az, aki a Gyurcsány-listára (moslékkoalícióra) szavaz, most már ezt is tudjuk. Mert Gyurcsány aztán tényleg semmit nem oldott meg, szóval ez is stimmel.

2021. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
66%
Igen, Kubatov csicskái.
2021. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
6-os Akkor te is bedőltél a Gyurcsány-Shows reklámoknak. Az ellenzék nem Gyurcsánnyal egyenértékű. És még őt sem kezelték Grazban..
2021. jún. 24. 00:41
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a játékosok nem élősködő szereplői a magyar focinak, sajnálom, hogy pont azokat mocskolod, akik nemzetközi szinten is megállják a helyüket és szívvel lélekkel játszanak és küzdenek.
2021. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
A focisták miért is tehetnek arról, hogy Orbán stadionokat épít? Miért is kéne ezért a válogatott ellen szurkolni? Főleg hogy a csapat fele nem is NB1-es, hanem külföldön játszanak. Nekik aztán plàne semmi közük az adódhoz.
2021. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!