Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményed erről a hírről?

Véleményed erről a hírről?

Figyelt kérdés

[link]


birthing person or mother ?


2021. jún. 24. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Anya szó használata maradjon
szülő-ember használata legyen.
15 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
szülô itt a terhest jelenti. Komcsiknál elakarják törölni...
2021. jún. 24. 10:35
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
He?
2021. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Bocs itt nem mindenkinek van FB accja. Felvázolnád röviden miről van szó? Én sem értem. Más link esetleg?
2021. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Á,....Ha a szülőszemélynek nevezik az anyát, az hátrányos az LMBTQ társadalom számára, mert sok szülő ott transz, akik még a régimódi világban férfinak születtek. Őket nem lehet szülőszemélynek nevezni. Örökbe fogadott ázsiai gyereknél a két transz apa, hogy lehet szülőszemély,
2021. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hypno ***** válasza:
56%

Az, hogy ez a Ben Shapiro az ilyen "hírekből" él.

Olyan mint nálunk mondjuk az Bede Zsolt nevű permanensen havibajos kretén, csak sokkal ismertebb.

2021. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5


Tudom,tudom kedves hypno, hogy aki nincs veletek, az ellenetek van. Nektek csak az elfogadott, mint a Neidermuller Petike és társai

2021. jún. 24. 10:55
 7/10 hypno ***** válasza:
65%

#6


Hát akkor ennyit arról, hogy kíváncsi vagy az emberek véleményére. Valójában csak komcsizni, libsizni, meg LMBfranctudjahogyvantovábbozni akartál.


Amúgy, kb hogyan jellemeznéd azt, aki ráugrik egy autó motorházára, aztán elkezd sivalkodni, hogy elgázolták?

2021. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Itt pont a marxista háttérhatalmi, világkormányt akaró elit, kiszolgálói akarják ezt az anya apa dolgot is szülő 1.-2re cserélni...


Meg aki nincs a világkormány mellett, hanem a nemzet mellett áll ki az egy ná&i szerintük.

2021. jún. 24. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Azt nem értem, hogy aki keresztény és Isten hívő azt miért rekesztik ki, miért bélyegzik meg nácinak/homofóbnak/elutasítónak, amikor nem is olyan rég ez volt a normális. Most a keresztényeknek is kell majd külön propagandát indítaniuk hogy elfogadja őket a melegek társadalma?
2021. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1xűbb ha a két transz megegyezik melyikük a felelősségteljesebb gondolkodó és azt kinevezni 1.sz szülőnek. Nem kell itt semmiféle fals név
2021. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!