Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Mark Rutte, a holland miniszterelnök szerint Magyarországot el kéne távolítani az Európai Unióból?

Figyelt kérdés
Valóban ez lenne a megoldás, vagy elég lenne a belga stratégiát alkalmazni és megvonni az EU támogatásokat?

2021. jún. 24. 19:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg Ruttét kéne eltávolítani az unióból. Na bumm. Ő is tudja, hogy ezt nem lehet, csak hadovál össze-vissza.
2021. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%
Előbb azzal foglalkozzon, hogy ne legyen legális pedofil pártjuk...
2021. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem túl meredek ez az elképzelés sem. Mondjuk én szabnék egy olyan kitételt, hogy csak akkor kerül kitiltásra, ha a törvényt nem vonják vissza és 2022-ben is megválasztják a Fideszt.

Nyilván ilyet nem hiszem, hogy lehetne, de megoldahtó úgy, hogy kapnak haladékot 2023-ig. Ha addig nem vonják vissza a törvényt, akkor viseljék a következményeit (pl. a kitiltást).

Milyen jogon várná el Magyarország kormánya, hogy továbbra is kapja a sok támogatást, ha közben folyton az EU-t szidják és még törvényhozásilag is szembehelyezkednek velük, mint egy kamasz gyerek.

2021. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen igaza van. Csak ez nem így működik szerencsére.

Egyetértenék vele ha engem nem érintene. Én szarok Mo. sorsára már, mert tényleg egy diktatórikus szar, csak az EU tagságunk maradjon meg, hogy ne kelljen letelepedési engedély meg vízum külföldre.

Normális ember már külföldön tervez jövőt.

2021. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Egyetertek vele, ezt a sza* korrupt tolvaj orszagot mar reg ki kellett volna szabni az orszagbol.
2021. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%

kétlem, hogy ilyet mondott volna.

az eu ban is tudják, hogy mo lakossága 10 millió ember.

és ebből csak 2 milla olyan idióta hogy fidesz szavazó.

vagyis logikus, hogy 2 millió ostoba miatt nem korrekt megbüntetni 8 millát.


az viszont igaz, hogy záros határidőn belül jogállamisághoz fogják kötni az eu pénzt.

és ha jövőre nyerne a fidesz, akkor ez egyértelműen eu kilépéshez vezetne még a ciklusban, mivel ha nem lehet tovább lopni a magyarok pénzét, akkor a fidesznek nincsen szüksége tovább az eu ra.

2021. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

#6

Országot kiszabni országból? Hát ammá megvót trianonkor.

2021. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
Csatlakozom a hármas számú hozzászólóhoz.
2021. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Már 17 uniós tagország tiltakozott közös levélben a törvény ellen és nem csak a nyugati országok, hanem számos keleti is (pl. balti tagállamok). Egy önkritikával rendelkező ember is előbb-utóbb beismeri, hogy ha már mindenki rá mutogat akkor valószínűleg nem a többiek a hülyék hanem vele van a gond. A Fidesz is megtanulhatná ezt, nem ártana végre leszállniuk a földre, ahelyett, hogy a "mindenki ellenünk van" áldozatszerepet játszanák.
2021. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
34%
Biztos jó vót a mákospörkőt. :)
2021. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!