Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgoznak még mindig diplomáso...

Dolgoznak még mindig diplomások közmunkán?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 13:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

"Ha meg szabad bölcsészetre meg ilyenekre mentél... így jártál."


Na ugye hogy semmi hihetetlen nincs benne hogy valaki 2, vagy akár 22 diplomával se kap állást?

Bizony van ilyen.

2021. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

# Azért egy humán tárgyat tanító tanár nem biztos, hogy olyan sok magánórát tud adni. És sok a pályaelhagyó is, részben az alacsony fizu részben más okból, nem minden szakot illetően és nem minden régióban van tanárhiány.

Ugyan nem szabadbölcsész vagyok, hanem néprajzos, de én HR-esként dolgozom, tehát egy bölcsész is el tud helyezkedni.

2021. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
#10-esnek szántam a válaszomat, csak lemaradt. #12-es voltam
2021. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"tanár nem biztos, hogy olyan sok magánórát tud adni. "


így van. egy angolos matekos, vagy reálos annyi magánórát ad amennyit akar.

Na de egy magyaros egy töris egy földrajzos egy hittanos egy etikás egy művtöris tanár ugyan kinek kell?

2021. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
#10 jogászokból Dunát lehet rekeszteni. Tele van az önkormányzat aktatológató jogászokkal.
2021. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

Meg az említett "tuti" közgázos se olyan egyszerű eset, nekem is van a családban mekis végzett közgázos.

Önkormányzat felvette volna, annyiért hogy a mekiben többet kap.

2021. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%

16, az szívás, nekem egy csomó közgázos van a családban, eltudtak helyezkedni.


Persze, versenyszférában, nem az önkormányzathoz mentek...

2021. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Tele van az önkormányzat aktatológató jogászokkal."


Ez igy van. Volt az önkorinál egy osztály ahol 2 kivételével mindenki dr. volt. A2 két idősebb volt, de ha ők elmennek nyugdíjba akkor mindenki dr. lesz.

2021. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%

És, hogy válaszoljak is igen. Bár szerintem aki 54 000 -ért elmegy közmunkázni megalázó körülményekért az id.óta! Alkalmi munkában 4-5 nap alatt megkeresi.


Ez a köz(rabszolga)munka a fideSS legaljasabb húzása. És érdekes, hogy az ellenzéki önkoriknál is tovább viszik a kizsákmányolást, ahelyett, hogy legalább a csöves minimálbért kifizetnék!

2021. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!