Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg hisz abban,...

Orbán tényleg hisz abban, hogy fontos a kereszténység, nacionalizmus, hagyományos családmodell, vagy csak a hatalomért/pénzért épp ilyennek tetteti magát?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Tényleg hisz benne
Csak megjátsza
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Propaganda is van benne de valamennyire hisz is benne szerintem
2021. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Norbán ***** válasza:
81%

Orbánnak három elem szerepel az értékrendjén:


hatalom, pénz, önimádat

2021. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fsms ***** válasza:
78%
A pénz, hatalom fontosabb mint az értékek.
2021. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Akiknek fontos "a kereszténység, nacionalizmus, hagyományos családmodell," azok rá szavaznak - mert szerintük/szerintem Orbán számára is fontosak.

Azok szerint nem fontosak ezek Orbánnak, akiknek eleve nem fontos "a kereszténység, nacionalizmus, hagyományos családmodell,".

Szerintem azoknak a véleménye számít akik hisznek ezekben az értékekben és nem azoké, akik el akarják ezeket pusztítani.

2021. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem látunk a fejébe. Amit tudunk, hogy gimnáziumi évei alatt KISZ-titkár volt, a rendszerváltás korában liberális, első miniszterelnöksége (1998-2002) alatt polgári konzervatív, most pedig nacionalista-populista.


Én azt feltételezem, hogy konkrétan semmilyen konkrét értékekben nem hisz. Hogy mikor éppen mit vesz a szájára, az az érdekektől függ. Mint amikor a forma 1-es pilóta a kanyarhoz lassítva lejjebb vált. Nem aszerint vált lejjebb, hogy erkölcsileg melyik sebességi fokozat a helyes, vagy hogy mitől lesz jobb az országának. Hanem aszerint, hogy hogyan tudja leghatékonyabban bevenni a kanyart.

2021. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy fontos annak, kiváncs lennék, hogyan bánik az asszonyával.
2021. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak a pénzért, hatalomért csinálja. Ezt nem a kisujjamból szoptam, egy Fidesz alapító monta nekem.
2021. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

A kereszténységet csak érdekből nyomja mint híres elődje szent istván.

A kereszténység egyik legalapvetőbb tanítását tiporja minden nap. Belerúg az elesettekbe a szegényekbe a hátrányos helyzetű emberekbe.

Egy szociálisan érzéktelen hatalommániás ember.

2021. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Azt mondta a belga miniszterelnök, hogy amikor 5-6 éve együtt ebédeltek, Viktorunk egészen más volt. MÁS EMBERRÉ LETT! Vagyis beteg ember, akit kihasználnak a többiek. Pszichiátriai eset.
2021. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Elvtelen megélhetési politikusok, azt hazudják ami szavazatot hoz.
2021. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!