Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg mondta, hogy ki...

Orbán tényleg mondta, hogy ki akarja vezetni Magyarországot az EU-ból?

Figyelt kérdés

[link]


„Orbán Viktor az Európai Tanács múlt heti ülésén világossá tette: egyértelmű szándéka kivezetni Magyarországot az Európai Unióból."


Ez hazugság, ferdítés, vagy tényleg mondott ilyet Orbán?



2021. jún. 29. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha így lenne akkor nem kezdett volna kampányolni külföldi országokban is hogy szerinte miért szar a jelenlegi EU működése. Más szóval nem szereti valóban de nem lépne ki inkább megreformálná. Szerintem ez teljesen rendben van
2021. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 zimonyi attila ***** válasza:

Ezt a 444 írta!!! Színtiszta hazugság, mint rendszeresen!! Utána tudsz nézni te is, de ha egy kicsit többet nézed a köztévét, ott többször is élőben és ismétlésekben lehet hallani az EU parlamentben elmondott beszédből és eredetiben Orbán személyesen is elmondja ennek a cáfolatát. Amúgy, ha ennyire akarta volna eddig, akkor amennyire céltudatos ember, már régen ebbe az irányba terelte volna a közvéleményt, de ennek semmi jele!! Megmondom őszintém, én magam is, aki átélte a szovjet időket és amikor 1985-ben életemben először NYUGATRA - Nyugat Németországba kijutottam csak a számat tátottam, mert ott volt ám a Kánaán.............hát most, nagyon nem tetszik a dolog..csak másodosztályú országoknak tekintenek minket itt, a sötét közép-keleten!!! Még a saját testrészüket, a volt NDK-sokat is lenézik, nem egyenrangúak!!! Nem ilyen közös Európát akartam......és erről nem Orbán Viktor tehet!! Viszont Ő az első, aki felemelte a hangját ez ellen.....és itt a válasz a kérdésedre!!........nem fogadja el a Magyarország " letérdeltetését ", mindennapos kioktatását, lenézését.......és megköveteli a tiszteletet, az egyenrangú hangon beszédet, a középeurópai országok gazdasági súlyának megfelelő elismerését!!

Tehát az európai közösségben Magyarországot megillető helyét szeretné kiharcolni.......és nem kilépni!! Teljesen egyértelmű!!

2021. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 A hozzászólásod felét olvasva felpontoztalak, de nem kellett volna. Orbán pont abban segédkezik az EU-nak, hogy megtartja Magyarországot gyarmatként, és a magyar embereket rabszolgaként. Egy magyar vezető már rég kilépett volna ebből a marxista diktatúrából.
2021. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 nandi2 ***** válasza:
Ha kiléptetné, akkor honnan lophatna, rabolhatna ? Egymástól a NER lovagok ?
2021. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 zimonyi attila ***** válasza:
Mit raboltak mostanában?? Csak nem a Városházát és a többi eladott fővárosi ingatlant??
2021. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!